W Polsce przybędzie 30 miast

 stil
W Polsce przybędzie 30 miast
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Nowy rok - nowe miasta. Od stycznia będzie ich w Polsce ponad 30 więcej. Większość prawa miejskie uzyskuje, są takie, które odzyskują. To duża zmiana. Przez mieszkańców witana głównie radośnie. Choć pewne niepokoje też są.
Źródło: TVN24
Autorka/Autor: Ewa Wagner
Czytaj także: