Szczęście w nieszczęściu. Śrubokręt w głowie

Szczęście w nieszczęściu. Śrubokręt w głowie
Szczęście w nieszczęściu. Śrubokręt w głowie
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: USK Białystok
Trzeba mieć ogromnego pecha, by zrobić sobie taką krzywdę, ale też trzeba mieć nadzwyczajne szczęście, by - mimo to - nic sobie nie uszkodzić. Młody mężczyzna ze śrubokrętem wbitym w czoło zgłosił się do lekarzy w Białymstoku. Ci natychmiast go zoperowali i ogłosili, że poza raną na skórze, nie ma żadnych uszkodzeń.

Źródło: tvn24

Czytaj także: