Sędziowie dyscyplinarni chcą zrezygnować z orzekania

Sędziowie rezygnują z orzekania
Sędziowie rezygnują z orzekania
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Nie będziemy trybikami w systemie represjonowania sędziów - mówią sędziowie sądu dyscyplinarnego w Poznaniu. Odchodzą ze stanowisk, bo ich zdaniem ustawa represyjna ma łamać ich sumienia. Chcą pozostać sędziami, ale nie będą wydawać wyroków dyscyplinarnych po myśli władzy. Materiał Michała Tracza.
Źródło: TVN24
Czytaj także: