Źródło: TVN24
Wyposażenie ucznia podstawówki w zeszyty, piórnik, plecak i buty na WF to koszt nawet 800 złotych, w przypadku liceów jest jeszcze drożej. Rządowe wsparcie w kwocie 300 złotych wystarcza na niewiele. Łukasz Łubian
Autorka/Autor: red.
Źródło: TVN24
Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock