Kobiety wychodzą na ulice

Część lekarzy wspiera protesty środowisk kobiecych
Część lekarzy wspiera protesty środowisk kobiecych
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: tvn
Nie chcą już pisać listów do pani premier, bo na nic się to zdaje. Ale z walki o swoje prawa nie zamierzają rezygnować. Kobiety znów wychodzą na ulice i protestują, a wspierają ich sami lekarze - według ministerstwa zdrowia, bez sumienia.

Źródło: tvn24

Czytaj także: