Pożar kamienicy w Kożuchowie. Strażacy znaleźli w środku ciało mężczyzny

Autor:
popi,
fc/
tam
Źródło:
Kontakt 24
Jedna osoba zginęła w pożarze w Kożuchowie
Jedna osoba zginęła w pożarze w KożuchowieGregorek/Kontakt 24
wideo 2/6
Gregorek/Kontakt 24Jedna osoba zginęła w pożarze w Kożuchowie

Strażacy z Kożuchowa (woj. lubuskie) walczyli z pożarem kamienicy. W zgliszczach znaleziono ciało jednego z mieszkańców. Nagranie pokazujące palący się budynek otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do strażaków z Kożuchowa w poniedziałek po godzinie 21. - Gdy dotarliśmy na miejsce pożarem objęte było całe poddasze budynku wielorodzinnego. Przed naszym przyjazdem z tej części kamienicy ewakuowało się pięciu lokatorów. To budowa szeregowa w ciągu kamienic, dlatego z sąsiedniej klatki tego samego budynku ewakuowano jeszcze 21 osób - wyjaśnia mł. kap. Sebastian Olczyk, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli.

W pożarze zginał mężczyznaGregorek/Kontakt 24

Ciało mężczyzny w jednym z pomieszczeń. Przyczyna pożaru nieznana

Z informacji, jakie otrzymał dowódca akcji od lokatorów wynikało, że wśród osób, które opuściły budynek mogło nie być jednej osoby. - W jednym z pomieszczeń ratownicy natrafili na ciało mężczyzny - relacjonował rzecznik nowosolskich strażaków.

Jak podają lokalne media, to 56-latek. Jego zwłoki znaleziono pod zawalonym stropem.

Na miejsce wezwano prokuratora i policyjnych techników. W sumie w akcji gaśniczej brało udział dziewięć zastępów straży pożarnej. Przyczyna pożaru jest nieznana. Nagranie pokazujące pożar otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:popi, fc/ tam

Źródło: Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Gregorek/Kontakt 24

Pozostałe wiadomości