Po wypadku uderzył w drzewo i dachował. Nie żyją dwie osoby

Zginęły dwie osoby podróżujące autem
Wypadek pod Głuchowem. Nie żyją dwie osoby
Źródło: Krzysztof Peda, KPP Kościan

Dwie osoby zmarły, a jedna trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło nad ranem pod Czempiniem (woj. wielkopolskie). Samochód, którym jechali - w wyniku zderzenia z innym pojazdem - wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 310 pomiędzy wsią Piechanin a Głuchowem o godzinie 6.40. 

Strażacy początkowo informowali o aucie, które dachowało i uderzyło w drzewo. W zdarzeniu brały jednak - jak informuje policja - udział dwa pojazdy.

Do wypadku doszło przed godziną 7
Do wypadku doszło przed godziną 7
Źródło: Krzysztof Peda

- Zderzyły się tam ford focus i volkswagen transporter - informuje Mariusz Wojciechowski z kościańskiej policji. I dodaje, że okoliczności zdarzenia będzie teraz wyjaśniać policja.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dwie osoby nie żyją

Pierwszym z aut podróżowały trzy osoby, dwie z nich nie przeżyły wypadku. - Kierowca forda trafił do szpitala - relacjonuje Wojciechowski.

Policja na razie nie zna tożsamości ofiar wypadku.

Na miejscu działają cztery zastępy straży pożarnej. Droga jest zablokowana. - Kierowcy muszą się liczyć z objazdami w Głuchowie i Czempiniu - podał.

Czytaj także: