Pomorze

Wjechała w bok szynobusa. Zginęła na miejscu

Pomorze

Pod Wyszomierzem (Zachodniopomorskie) samochód zderzył się z pociągiem
tvn24W wypadku poszkodowana została jedna z pasażerek pociągu

Do tragicznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym na trasie Kołobrzeg- Szczecin. Samochód zderzył się z pociągiem. Zginęła prowadząca auto. Trasa była zablokowana przez trzy godziny.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 11 na niestrzeżonym pojeździe kolejowym w miejscowości Wyszomierz pod Nowogardem (powiat goleniowski).

- Około 50-letnia kierująca samochodem osobowym nie zatrzymała się w niedzielę przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym pod Wyszomierzem w gminie Nowogard i uderzyła w bok nadjeżdżającego pociągu. Kobieta poniosła śmierć na miejscu - relacjonuje sierż. sztab. Anna Dygas z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Poszkodowana jest także jedna z pasażerek pociągu – ma uraz głowy od uderzenia w szybę. Została przewieziona do szpitala.

Ruch kolejowy był wstrzymany przez trzy godziny. Koleje po godz. 12 zorganizowały transport zastępczy dla pasażerów podróżujących na tej trasie. Na miejscu wciąż pracują technicy i prokurator.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/b / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: e-kg.pl

Pozostałe wiadomości