Woda podmyła ulicę. Tył autobusu zawisł nad wyrwą w jezdni

Autor:
eŁKa/tok
Źródło:
TVN24 Szczecin
Autobus zawisł na podmytą jezdnią (29.05.2023)
Autobus zawisł na podmytą jezdnią (29.05.2023)tvn24
wideo 2/5
tvn24Autobus zawisł na podmytą jezdnią

Poważna awaria wodociągowa w Szczecinie. Woda podmyła jezdnię, która zapadła się pod autobusem turystycznym. Droga zamknięta będzie przynajmniej przez dwa dni.

Przed godziną 6 w poniedziałek szczecińskie służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem autobusu turystycznego. W wyniku pęknięcia rury i podmyciu drogi na ulicy Pszennej tylna część pojazdu zwisała nad jezdnią.

Na szczęście w autobusie poza kierowcami nie było pasażerów. Nikt nie został ranny.

Droga zamknięta do wtorku

Tomasz Makowski z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie przekazał mediom, że Pszenna została całkowicie wyłączona z ruchu na odcinku między rondem Reagana a skrzyżowaniem z ulicą Lnianą.

Pracownicy zakładu wodociągów pracują nad usunięciem awarii. Uspokajają, że wszyscy mieszkańcy Prawobrzeża będą mieć wodę, choć mogą wystąpić spadki ciśnienia w kranach. Według wstępnych informacji, ulica Pszenna będzie wyłączona z ruchu kierowców co najmniej do wtorku.

Ze swojej normalnej trasy objazdem będą musiały jechać autobusy linii 79. Pojadą od przystanku Walecznych do Ronda Reagana przez ul. Mączną i Kolorowych Domów w obu kierunkach, omijając przystanek Pszenna.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:eŁKa/tok

Źródło: TVN24 Szczecin

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości