Tragiczny finał awantury domowej. Kobieta zginęła od ciosu nożem

Autor:
eŁKa/tam
Źródło:
TVN24 Szczecin
Do zdarzenia doszło w Stargardzie
Do zdarzenia doszło w StargardzieGoogle Maps
wideo 2/3
Google MapsDo zdarzenia doszło w Stargardzie

Małżeńska awantura w jednym z mieszkań w Stargardzie (Zachodniopomorskie) zakończyła się zabójstwem kobiety. Mąż został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Trafił do aresztu. Grozi mu dożywocie.

Jak przekazuje nam Monika Cruz z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 stycznia. W jednym z mieszkań przy ul. Płatnerzy w Stargardzie 46-letnia kobieta została ugodzona nożem w klatkę piersiową przez męża.

- Niestety kobieta w wyniku doznanej rany zmarła w szpitalu. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Stargardzie - informuje prokurator.

Czytaj też: Ugodził nożem prosto w serce, ofiarę miał wziąć za złodzieja. Zarzut zabójstwa dla 31-latka

Zarzuty i areszt dla podejrzanego o zabójstwo żony

Podejrzany o zabójstwo żony 46-letni mężczyzna został zatrzymany. - Prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa, czyli o czyn z artykułu 148 paragraf 1 Kodeksu karnego. Na miejscu zdarzenia prokurator z udziałem policji oraz techników kryminalistyki wykonywał czynności, w tym między innymi oględziny miejsca zdarzenia - przekazuje Cruz.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Ciało zmarłej zostało zabezpieczone. Planowane jest przeprowadzenie sekcji sądowo-lekarskiej.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:eŁKa/tam

Źródło: TVN24 Szczecin

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości