Po sprzeczce małżonkowie zostali rozdzieleni, trafili do więzienia

TVN24 | Pomorze

Autor:
gp
Źródło:
TVN24/policja w Nidzicy
Do zdarzenia doszło w Nidzicy (warmińsko-mazurskie)Google Maps
wideo 2/7
Google MapsDo zdarzenia doszło w Nidzicy (warmińsko-mazurskie)

Zostali wezwani do awantury domowej. Kłóciło się małżeństwo. Po policyjnej interwencji małżonkowie zostaną rozdzieleni na dłużej. Okazało się bowiem, że zarówno 27-latka, jak i 33-latek są poszukiwani listami gończymi. Mają do odbycia kary pozbawienia wolności, trafili już do więzienia.

W poniedziałek około godz. 21 dyżurny nidzickiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury między domownikami na terenie gminy Kozłowo. Interwencję zgłosił krewny, który otrzymał niepokojący telefon od swojej siostrzenicy. Jak ustalono, w domu miała miejsce sprzeczka między nietrzeźwymi małżonkami.

Zazwyczaj w takich sytuacjach policjanci dążą do odizolowania zwaśnionych stron. W tym przypadku rozwiązanie pojawiło się samo w momencie sprawdzania danych uczestników interwencji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Zostali rozdzieleni, trafili do więzienia

Ze sprawdzenia w policyjnych systemach wynikało, że zarówno 27-letnia kobieta, jak i 33-letni mężczyzna są poszukiwani na podstawie listów gończych wydanych przez sądy w Zamościu. Para została zatrzymana i noc spędziła w policyjnych celach, a następnego dnia doprowadzono ich do zakładów karnych celem odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności.

Google Maps

Autor:gp

Źródło: TVN24/policja w Nidzicy

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock