Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce

Pomorze

TVN24Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce

W czerwcu przyszłego roku grupa po raz pierwszy przyjedzie do Polski. Bon Jovi zagra na PGE Arenie. Bilety będzie można kupić już za 2 tygodnie. Najtańszy kosztuje 99 zł, najdroższy VIP-owski - 550 zł.

Zespół Bon Jovi, znany m.in. z przebojów tj. "It`s My Life", "Livin On a Prayer", czy "Always" nie grał jeszcze żadnego koncertu w Polsce.

- Wreszcie się udało i nie mamy wątpliwości, że to będzie wielkie wydarzenie. Z całą pewnością jeden z największych, jeśli nie największy koncert, który odbędzie się w przyszłym roku w Polsce – mówi Janusz Stefański, z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu.

Zadowoleni po JLO

Występ Bon Jovi, który zagra w Gdańsku 19 czerwca będzie drugim wydarzeniem muzycznym na PGE Arenie. W wrześniu na gdańskim stadionie wystąpiła Jennifer Lopez. Organizatorzy tuż po zakończeniu JLo zapowiadali współpracę przy kolejnym dużym projekcie.

- Liczymy, że również tym razem zainteresowanie będzie duże. Czasu na sprzedaż biletów jest znacznie więcej i dlatego spodziewamy się jeszcze większej liczby fanów niż w przypadku koncertu Jennifer Lopez – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. Bilety będzie można kupić od 9. listopada.

Bilety od 99 zł

Najtańsze wejściówki po 99 złotych będzie można nabywać na trybuny znajdujące się po przeciwnej (w stosunku do sceny) stronie stadionu. Bilety na górne trybuny będą kosztować 180 zł, a 250 zł na dolne trybuny. Większość biletów na płytę stadionu kosztowała będzie 190 zł. Z kolei bilet do Golden Circle, czyli strefy znajdującej się tuż pod sceną wyceniono na 350 zł. Bilety VIP (z dostępem do cateringu) kosztowały będą 550 zł.

Czerwcowy koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej "Because We Can – The Tour". W 2011 roku zespół zarobił na koncertach aż 192 miliony dolarów i został wyprzedzony jedynie przez grupę U2, która zainkasowała 293 miliony dolarów.

Ceny biletów na koncert już od 90 złmat. prasowe

Autor: aja/k

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe