Znów płonący autobus w stolicy

 
Wyglądało groźnie, ale nikomu nic się nie stało
Źródło zdj. gł.: internauta Marta
Seria pożarów warszawskich miejskich autobusów trwa. W piątek rano w stolicy na skrzyżowaniu Grójeckiej z Wawelską zapalił się kolejny pojazd - neoplan linii 523. Pożar na szczęście natychmiast udało się ugasić i nikt z pasażerów nie ucierpiał.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: