Wylądował wśród bloków

 
Awionetka lądowała awaryjnie
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Nikt nie ucierpiał podczas awaryjnego lądowania awionetki na jednym z osiedli we Włocławku. W samolocie należącym do Aeroklubu Włocławskiego leciał tylko pilot, który najprawdopodobniej ze względu na zły odczyt paliwomierzy lądował na placu pomiędzy blokami. Zdjęcie przysłał redakcji Kontaktu 24 Aleksander Budzyński.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: