Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Do wypadku doszło około 5:30 na ruchliwym skrzyżowaniu ulicy Sandomierskiej z Al. Solidarności. Z nieznanych dotąd przyczyn 19-latek wjechał między 13 a 14 radiowóz jadący w kolumnie. Samochody miały włączone sygnały dźwiękowe i świetlne. Siedmioro poszkodowanych trafiło do szpitala. Nastoletni kierowca był trzeźwy.
Jak informował Kamil Tokarski, utrudnienia mogą potrwać jeszcze godzinę, dlatego radzi omijać Al. Solidarności i Al. IX wieków.
Wypadek w Kielcach. Sześciu policjantów i 19-latek w szpitalu
Źródło: tvn24