TVN24 | Polska

Potrącenie na pasach. "Kierowca prawo jazdy miał od trzech dni". Nagranie ku przestrodze

TVN24 | Polska

Autor:
gp
Źródło:
TVN24/Lubelska policja
Potrącenie w Tomaszowie Lubelskim. Nagranie ku przestrodze
Potrącenie w Tomaszowie Lubelskim. Nagranie ku przestrodze
wideo 2/7
Potrącenie w Tomaszowie Lubelskim. Nagranie ku przestrodze

19-latek kierujący toyotą potrącił kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Z poważnymi obrażeniami ciała trafiła ona do szpitala. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, które - jak przekazali - posiadał od trzech dni.

W piątek tuż przed godziną 21 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od patrolu interwencyjnego o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.

- Policjanci podczas patrolu zauważyli, jak doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy marki Toyota. Wspólnie ze świadkami zdarzenia natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej do czasu przybycia karetki pogotowia – przekazuje w komunikacie sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska z lubelskiej policji. - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Po przekroczeniu osi jezdni przez pieszą wjechał w nią znajdujący się na drugim pasie ruchu samochód. Kobieta dostała się pod koła toyoty, z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Zatrzymali kierowcy prawo jazdy

Mundurowi zatrzymali 19-latkowi z gminy Tyszowce prawo jazdy, które posiadał zaledwie od trzech dni. Badanie alkomatem wykazało, że młody kierowca podczas zdarzenia był trzeźwy.

Potrącenie w Tomaszowie Lubelskim. Nagranie ku przestrodzeLubelska policja

Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policyjnych śledczych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. - Publikujemy je ku przestrodze i apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, szczególnie w okolicach przejść dla pieszych – dodaje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska.

Google Maps

Autor:gp

Źródło: TVN24/Lubelska policja

Źródło zdjęcia głównego: Lubelska policja

Pozostałe wiadomości