Nie żyją 30-letnia policjantka i jej 9-letni syn

TVN24 | Polska

Aktualizacja:
Autor:
js/kab/gp,adso
Źródło:
PAP
Google EarthCiała policjantki i jej syna znaleziono w lesie koło Środy Wielkopolskiej

Ciała 30-letniej policjantki i jej 9-letniego syna znaleziono we wtorek po południu w lesie koło Środy Wielkopolskiej. Tamtejsza policja poinformowała, że funkcjonariuszka była poszukiwana od rana, bo nie zgłosiła się do pracy. - Biegły wstępnie wykluczył, żeby do śmierci obojga przyczyniły się osoby trzecie – przekazała prokuratura.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak przekazał, że po tym, jak we wtorek rano policjantka nie zgłosiła się do pracy w komisariacie, został wszczęty alarm i rozpoczęto poszukiwania. - Po południu w lesie koło Środy Wielkopolskiej znaleziono ciała jej i jej syna - poinformował mł. insp. Borowiak. 30-latka pracowała w policji od sześciu lat. - Była wyróżniającą się policjantką. Miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych - przekazał rzecznik wielkopolskiej policji.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak przekazał w środę, że "biegły wstępnie wykluczył, żeby do śmierci obojga przyczyniły się osoby trzecie".

Ciała policjantki i jej syna znaleziono w lesie koło Środy WielkopolskiejGoogle Maps

Autor:js/kab/gp,adso

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps