Ściana runęła na ulicę

Ściana runęłą na ulicę
Ściana runęłą na ulicę
Źródło wideo: TVN24, Kontakt TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24, Kontakt TVN24
Ściana kamienicy runęła na ulicę we Wrocławiu. Nikomu nic się nie stało, ale gruz zablokował jezdnię. Informację dostaliśmy na Kontakt TVN24

- We Wrocławiu na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Szczytnicką w trakcie rozbiórki kamienicy ściana boczna runęła na ulicę. Przyjechało mnóstwo policji i karetka - napisała Paula na Kontakt TVN24. Gruz posypał się na jezdnię.

- Najwyraźniej pracownicy czegoś nie przewidzieli, bo runęła na ulicę. Nikomu nic się nie stało, nie ucierpiał też żaden samochód - poinformował rzecznik wrocławskiej straży kpt. Remigiusz Adamańczyk.

kaw/tr

Czytaj także: