Źródło wideo: TVN24, Kontakt TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24, Kontakt TVN24
- We Wrocławiu na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Szczytnicką w trakcie rozbiórki kamienicy ściana boczna runęła na ulicę. Przyjechało mnóstwo policji i karetka - napisała Paula na Kontakt TVN24. Gruz posypał się na jezdnię.
- Najwyraźniej pracownicy czegoś nie przewidzieli, bo runęła na ulicę. Nikomu nic się nie stało, nie ucierpiał też żaden samochód - poinformował rzecznik wrocławskiej straży kpt. Remigiusz Adamańczyk.
kaw/tr