Radiowóz odbił się od tramwaju

Zderzenie tramwaju, auta i radiowozu
Zderzenie tramwaju, auta i radiowozu
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Dwóch policjantów zostało rannych w zderzeniu taksówki, tramwaju i radiowozu we Wrocławiu.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Świdnickiej. - Około godziny 4.30 jadący na sygnałach radiowóz został uderzony w tył przez taksówkę. W wyniku tego radiowóz odbił się od tramwaju, a następnie się przewrócił - relacjonuje rzecznik wrocławskiej policji.

Ranni funkcjonariusze - policjant i policjantka - zostali odwiezieni do szpitala. Ruch w miejscu wypadku był utrudniony przez godzinę. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policja ustala szczegóły wypadku.

Źródło: tvn24

Czytaj także: