"Pręgierz"? "Wybieg"? Dla dewelopera to miejsce do zabawy dla dzieci 

1804N333X PIS WIECZOREK 02
"Po co coś takiego budować?". Dla deweloperów to miejsce do zabawy dla dzieci
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Mieszkańcy z Łodzi, Wrocławia czy Warszawy zwracają uwagę na place zabaw budowane przez patodeweloperów, a na których trudno się dzieciom bawić. Deweloperzy bronią się, że ograniczają ich surowe przepisy, a resort rozwoju zastanawia się, czy zmienić prawo dotyczące budowy placów dla dzieci. Materiał magazynu "Polska i Świat".

Oglądaj najnowsze wydania programu "Polska i Świat" >>>

TVN24
Dowiedz się więcej:

TVN24

Źródło: TVN24
Autorka/Autor: Łukasz Wieczorek
Czytaj także: