"W tym momencie żadnej pracy nie trzeba się bać" 2.12.2020

Polska i Świat

"W tym momencie żadnej pracy nie trzeba się bać" 2.12.2020

W weekendy bawiło się tutaj nawet pięćset dzieci jednocześnie. Teraz sale zabaw świecą pustkami, a ich właściciele i pracownicy, by przetrwać czas pandemii, musieli zmienić zawód. - Na początku było trudno, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić - mówią. I... sprzedają choinki. O tym, jak sobie radzą w nowej rzeczywistości rozmawiała z nimi Adrianna Otręba z magazynu "Polska i Świat". Materiał o godzinie 21:00 w TVN24, a już teraz można zobaczyć go u nas.

Opis Programu
Polska i Świat - o programie

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

Polska i Świat - prowadzący

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w „Gazecie Wyborczej” w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu „Polska i Świat".

Polska i Świat - gdzie i kiedy obejrzeć?

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest codziennie na antenie TVN24 o godzinie 21:15, a także w serwisie VOD TVN24 GO.