Wydanie z 25.02.2021

Polska i Świat

Wydanie z 25.02.2021

Iloma sprawami zajęła się Państwowa Komisja do spraw Pedofilii? Ile ich do niej wpłynęło? Jaki ma budżet? O tym w magazynie "Polska i Świat". W programie również pytanie, czy dostęp do informacji publicznej jest zagrożony w związku z decyzjami Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego. Poza tym o konferencji "Media dla wolności", o wzroście poziomu rzek w związku z odwilżą i o sporze Australii z Facebookiem. Na koniec o tym, ile warta jest codzienna praca domowa, zazwyczaj wykonywana przez kobiety. Wydanie prowadziła Katarzyna Zdanowicz.

Opis Programu

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

"Polska i Świat" - prowadzący

 

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w "Gazecie Wyborczej" w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu "Polska i Świat".

 

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 o godzinie 21:00, a także w serwisie TVN24 GO.