Wydanie z 26.01.2021

Polska i Świat

Wydanie z 26.01.2021

Polski rząd chce szukać szczepionek poza Unią Europejską i dostaje na to pozwolenie od opozycji. Dziś w sprawie szczepień było spotkanie przedstawicieli wszystkich parlamentarnych klubów z premierem - o czym więcej na początek magazynu "Polska i Świat". W programie także o szczepieniach pod specjalnym nadzorem dla osób, które kiedyś przeszły wstrząs anafilaktyczny, tłumaczeniach i przeprosinach Jadwigi Emilewicz za wypad na narty z dziećmi, delegowaniu "niepokornych" prokuratorów, a także ostrej reakcji rosyjskich władz wobec demonstrantów. Ci, którzy wyszli na ulice w obronie Aleksieja Nawalnego zapewniają, że będą protestować dalej. Wydanie prowadził Piotr Jacoń.

Opis programu

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

"Polska i Świat" - prowadzący

 

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w "Gazecie Wyborczej" w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu "Polska i Świat".

 

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 o godzinie 21:15, a także w serwisie TVN24 GO.