Żałoba w czasie epidemii. "Nie miałam możliwości pożegnania się"  16.05.2021

Polska i Świat

Żałoba w czasie epidemii. "Nie miałam możliwości pożegnania się" 16.05.2021

Śmierć, której nikt się nie spodziewał, często przynosi ze sobą poczucie nagłego osamotnienia. Ta w czasach covid jest jeszcze trudniejsza, bo rodzina nie może odwiedzić ciężko chorego w szpitalu, nie ma możliwości odpowiednio go pożegnać. Bliscy zmarłych na covid mogą mieć trudności w przejściu wszystkich etapów żałoby. O wielkiej stracie i bólu, którego nie można ukoić, Annie Wilczyńskiej opowiada Dorota Świtalska, która w listopadzie straciła ojca.

Opis programu

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

"Polska i Świat" - prowadzący

 

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w "Gazecie Wyborczej" w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu "Polska i Świat".

 

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 o godzinie 21:00, a także w serwisie TVN24 GO.