Wydanie z 25.01.2021

Polska i Świat

Wydanie z 25.01.2021

Część polskich seniorów została już zaszczepiona pierwszą dawką szczepionki przeciw COVID-19 – o tym w magazynie "Polska i świat". W programie także o różnych wariantach koronawirusa, które będą badane przez naukowców w Krakowie, o problemie przedłużających się pandemicznych obostrzeń, o niezadowoleniu niektórych działaczy ruchu „Polska 2050” oraz o niebezpieczeństwach, które szczególnie w czasach pandemii zagrażają życiu młodych osób spędzających mnóstwo czasu w sieci. Wydanie prowadził Piotr Jacoń.

Opis programu

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

"Polska i Świat" - prowadzący

 

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w "Gazecie Wyborczej" w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu "Polska i Świat".

 

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 o godzinie 21:15, a także w serwisie TVN24 GO.