Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Dziewczynka zaginęła we wtorek. Nie wróciła do domu po tym, jak razem z 15-letnią ciotką pojechała do stadniny koni. Ostatnim miejscem, w którym ją widziano był dworzec PKP. Tam Magdę zarejestrowały kamery przemysłowe. Według przewidywań policji, nie było to jednak miejsce porwania dziewczynki.
Główne poszukiwania trwają na osiedlu, na którym mieszkała Magda. Sprawdzano wszystkie budynki i oczka wodne, ale jak do tej pory nie dało to żadnych rezultatów.
Oprócz policjantów w poszukiwaniach biorą udział strażacy i funkcjonariusze służby ochrony kolei. Policja ponawia apele do osób, które widziały dziewczynkę, żeby zgłosiły się na komisariat.
Źródło: TVN24, PAP