Poczuj się jak pilot F-16. Wideo 360 stopni z okazji szczytu NATO

"Poczuj się jak pilot F-16". Wideo 360 stopni z okazji Szczytu NATO
"Poczuj się jak pilot F-16". Wideo 360 stopni z okazji Szczytu NATO
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił ZbrojnychPoczuj się jak pilot F-16

Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych opublikowało film nagrany w technologii 360 stopni, dzięki któremu można poczuć się jak pilot myśliwca F-16.

Nagranie zostało wykonane w piątek 8 lipca, kiedy - dla uczczenia szczytu NATO w Warszawie - nad Stadionem Narodowym w szyku defiladowym przeleciało kilkadziesiąt samolotów reprezentujących siły powietrzne członków Sojuszu.

"Poczuj się jak pilot F-16" - reklamuje nagranie DGRSZ.

Historyczny szczyt

Szczyt NATO w Warszawie zaczął się w piątek 8 lipca, a skończył w sobotę 9 lipca. Wzięło w nim udział 61 delegacji z państw NATO, krajów partnerskich i organizacji międzynarodowych, w tym 18 prezydentów i 21 premierów. Obecni byli m.in. prezydent USA, prezydent Francji, szefowie rządów Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Rozmowy przywódców odbywały się za zamkniętymi drzwiami, bez mediów. O ustaleniach informował na bieżąco sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg. W trakcie rozmów przywódcy państw NATO nie negocjowali od podstaw tego, co miało zostać na nim ustalone. Większość rozmów przeprowadzono zawczasu i w Warszawie zostały one formalnie zatwierdzone.

Na organizację szczytu zaplanowano w budżecie ok. 160 mln zł, chociaż MON informował, że wydatki wzrosną o kilkanaście milionów złotych ze względu na zakup dodatkowych urządzeń do monitorowania, aby wzmocnić bezpieczeństwo szczytu.

CZYTAJ WIĘCEJ O USTALENIACH SZCZYTU NATO

Autor: dln/ja / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Pozostałe wiadomości