TVN24 | Polska

"Nie zatrzymała się przed znakiem stop", dwie kobiety nie żyją

TVN24 | Polska

Autor:
pop
Źródło:
tvn24.pl/Lubelska policja
W wypadku zginęły dwie kobiety jadące toyotą
W wypadku zginęły dwie kobiety jadące toyotąlubelska policja
wideo 2/6
lubelska policjaW wypadku zginęły dwie kobiety jadące toyotą

Dwie kobiety podróżujące toyotą zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 812. Jak informuje policja, kierująca autem, wyjeżdżając z Okuninki, podczas skrętu w lewo nie zatrzymała się przed znakiem stop i wjechała bezpośrednio przed jadący pojazd ciężarowy marki Renault.

W środę, 6 lipca, około godziny 13 dyżurny włodawskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej numer 812 relacji Włodawa - Chełm.

"Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w rejonie skrzyżowania kierująca samochodem marki Toyota Yaris, wyjeżdżając z Okuninki, podczas skrętu w lewo nie zatrzymała się na znaku stop i wjechała bezpośrednio przed pojazd ciężarowy marki Renault. Jedna z kobiet poniosła śmierć na miejscu. Druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety, mimo walki o jej życie zmarła. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy" – przekazała w komunikacie podinspektor Bożena Szymańska z lubelskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników, a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

W wypadku zginęły dwie kobietyLubelska policja

Droga do czasu zakończenia czynności będzie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Jadący z Włodawy przed miejscowością Okuninka na wysokości komisu samochodowego skręcają w lewo i lokalnymi drogami kierują się na obwodnicę Okuninki, samochody poruszające się z Chełma do Włodawy skręcają w prawo na Sobibór – przejeżdżają przez Żłobek, Sobibór, Wołczyny, Orchówek, zaś samochody ciężarowe jadące w kierunku Chełma już na rondzie we Włodawie są kierowane na drogę na Orchówek.

Autor:pop

Źródło: tvn24.pl/Lubelska policja

Źródło zdjęcia głównego: Lubelska policja

Pozostałe wiadomości