Tragiczny finał bójki przed klubem. Nie żyje Ukrainiec, Ormianin zatrzymany

Autor:
bp/
tam
Źródło:
KPP Mielec, tvn24.pl
Mielec (Podkarpacie)
Mielec (Podkarpacie)Google Earth
wideo 2/4
Google EarthMielec (woj. podkarpackie)

W nocy z soboty na niedzielę przed jednym z klubów w Mielcu (woj. podkarpackie) doszło do bójki między dwoma mężczyznami. W jej wyniku zmarł 24-letni obywatel Ukrainy. Policja zatrzymała w sprawie 26-letniego obywatela Armenii.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu przed godziną 1 w nocy z soboty na niedzielę. Jak informują funkcjonariusze, do bójki doszło przed klubem przy ulicy Mickiewicza. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni byli razem w dyskotece, po czym wyszli w trakcie imprezy i doszło między nimi do sprzeczki, która zakończyła się śmiercią obywatela Ukrainy - informuje Urszula Chmura z policji w Mielcu. I dodaje, że jako pierwsi pomocy pobitemu mężczyźnie udzielili inni uczestnicy imprezy. To oni poinformowali służby o zdarzeniu i przystąpili do reanimacji. Tę kontynuowali ratownicy medyczni, ale 24-latkowi nie udało się pomóc.

Zatrzymali 26-letniego obywatela Armenii, czekają na sekcję zwłok

- Podejrzany o pobicie 26-latek z Armenii został zatrzymany niedługo po zdarzeniu w okolicy dyskoteki. Był pod wpływem alkoholu - przekazała Chmura. Na poniedziałkowe popołudnie zaplanowano sekcję zwłok zmarłego. - To od niej będzie zależeć decyzja prokuratury odnośnie stawianych zatrzymanemu zarzutów - podkreśla policjantka.

Śledztwo prowadzone jest pod kątem ciężkiego uszkodzenia ciała, którego wynikiem jest śmierć. Podejrzanemu może za ten czyn grozić kara od 5 lat, 25 lat lub nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:bp/ tam

Źródło: KPP Mielec, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości