Mazda wpadła na autobus. Odpadło pół auta

Mazda wpadła na autobus
Mazda wpadła na autobus
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Poznaniu. W zderzeniu samochodu osobowego z miejskim autobusem ranna została jedna osoba. Do kraksy doprowadził najprawdopodobniej kierowca mazdy, który nie zatrzymał się na czerwonym świetle.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Zamenhoffa.

Jak relacjonował mł. kpt. Michał Kierzek ze straży pożarnej w Poznaniu, kierowca mazdy przejechał na czerwonym świetle i uderzył w miejski autobus.

Ranna osoba to syn kierowcy auta. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. - Z pasażerów autobusu nikt nie ucierpiał i wszyscy wyszli bez szwnaku, nawet żadnych zadrapań - zapewnił Kierzek.

Jak dodał, mężczyźni wracali z meczu.

Źródło: tvn24

Czytaj także: