Policjanci z Ochoty zwalczający przestępczość wśród nieletnich, zostali powiadomieni przez dyrekcję jednej ze szkół o kradzieży pieniędzy z puszek WOŚP. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kradzieży dokonało sześć kwestujących dziewczynek, które w czasie zbierania pieniędzy wyjmowały z puszek pieniądze.
Nieletnie w rozmowie z funkcjonariuszami przyznały się, że wyjęły ze swoich puszek ponad 500 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy. Wkrótce sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.
Źródło: PAP