"Zjechał gwałtownie na przeciwległy pas". Trzej młodzi mężczyźni nie żyją

Tragiczny wypadek w Kaliszu Kaszubskim
Wypadek w Kaliszu Kaszubskim
Źródło: TVN24

Trzej młodzi mężczyźni zginęli w wypadku na drodze wojewódzkiej 235 z Dziemian do Lipusza w powiecie kościerskim. Jak poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie starszy aspirant Piotr Kwidziński, auto osobowe zderzyło się z ciężarówką.

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki doszło po godzinie 20 w Kaliszu Kaszubskim (powiat kościerski).

Tragiczny wypadek w Kaliszu Kaszubskim
Tragiczny wypadek w Kaliszu Kaszubskim
Źródło: TVN24

- Kierowca samochodu osobowego zjechał gwałtownie na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym prawym pasem samochodem ciężarowym - poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie starszy aspirant Piotr Kwidziński.

W wyniku zderzenia na drodze z Dziemian do Lipusza zginęło trzech młodych mężczyzn jadących samochodem osobowym. Kierowca ciężarówki z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury, biegły lekarz i straż pożarna.

Po wypadku droga przez jakiś czas była zablokowana.

Źródło: Google
Czytaj także: