TVN24 | Polska

Wypadek na nowo otwartej obwodnicy Gryfic. Jedna osoba nie żyje, są ranni

TVN24 | Polska

Autor:
mjz/kab
Źródło:
TVN24, PAP
Śmiertelny wypadek na nowo otworzonej obwodnicy GryficTVN24
wideo 2/4
TVN24Śmiertelny wypadek na nowo otworzonej obwodnicy Gryfic

Na nowo otwartej obwodnicy Gryfic (Zachodniopomorskie) doszło w poniedziałek w godzinach popołudniowych do wypadku z udziałem busa i samochodu osobowego. W sumie brało w nim udział 11 osób. Jedna z nich zginęła, a sześć trafiło do szpitala. Na miejscu pojawiło się pięć zespołów ratownictwa medycznego i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku z udziałem busa i samochodu osobowego doszło po godzinie 16 w miejscowości Niekładź. Zginęła jedna osoba, to mężczyzna w wieku około 25 lat.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

W sumie w zdarzeniu brało udział 11 osób. Sześć osób zostało przewiezionych do różnych szpitali. Ranni mieli urazy między innymi kończyn i głowy.

Wypadek na nowo otworzonej obwodnicy Gryfic.TVN24

Jak poinformowała Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, na miejscu było pięć zespołów ratownictwa medycznego i jeden śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Prawie 4,5-kilometrowa obwodnica Gryfic została otwarta w poniedziałek.

Wieczorem oficer prasowy policji w Gryfciach podkomisarz Zbigniew Frąckiewicz poinformował, że obwodnica Gryfic, która została zablokowana po wypadku, jest już przejezdna.

GoogleMaps

Autor:mjz/kab

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24