Gosiewski trafił do szpitala

 
Gosiewski trafił do szpitala
Źródło zdj. gł.: TVN24
Wicepremier Przemysław Gosiewski trafił do szpitala w Koszalinie. Skarżył się na silny ból brzucha. Jak dowiaduje się tvn24 po konsultacjach w izbie przyjęć opuścił szpital.

Źródło: tvn24

Czytaj także: