Dzieci będą zbierać śmieci na koloniach

 
Dzieci posprzątają plaże
Źródło zdj. gł.: sxc.hu
Rozpoczyna się 12. edycja ekologicznej kampanii "Czyste Plaże". W tym roku bierze w niej udział osiem nadmorskich gmin oraz Słowiński Park Narodowy. Kampania jest skierowana do dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 8 do 17 lat, spędzających wakacje nad morzem, na koloniach bądź różnego typu obozach.

Źródło: tvnmeteo.pl

Czytaj także: