Dlaczego profesor namawia do mlaskania?

Aktualizacja:
Jak czytać wyniki badania/ tvn24.pl
Jak czytać wyniki badania/ tvn24.pl
TVN24.pl
Jak czytać wyniki badania/ tvn24.plTVN24.pl

Coś sprawia, że jedne reklamy działają, inne nie. Specjaliści od neuromarketingu zagladają w mózgi konsumentów. Analiza moich fal wykazała, że zauroczyłem się w żabie i kreskówkowej gale ocznej i językach. Chociaż jedne reklamy mnie rozśmieszały, inne zezłościły, nie kupiłbym promowanych przez nie produktów. Jestem jednak w mniejszości.

Jak swawolne dotykanie kubka wpływa na sprzedaż produktów (tvn24.pl)
Jak swawolne dotykanie kubka wpływa na sprzedaż produktów (tvn24.pl)

Ludzie reklamy mówią, że z każdego tysiąca dolarów wydanych na reklamę, pięćset jest wyrzucone w błoto. Nigdy nie wiadomo które to 500, bo nie wiadomo które elementy reklamy wpływają na zwiększenie sprzedaży. Czasem spot promocyjny podoba się komuś, bawi go, ale nie sprawi, że promowany produkt trafi do jego koszyka. Z drugiej strony, reklama może widza irytować, ale mimo tego "coś" skłoni go do zakupu.

- Dziś produkty są do siebie bardzo podobne, a o sukcesie decydują szczegóły. Przewagą konkurencyjną może być wyskakująca z rynny żaba lub mlaskanie - komentuje profesor Rafał Ohme, zajmujący się neuromarketingiem od 10 lat. I opisuje: - Mlaskanie uważane jest za niekulturalne. Ale z drugiej strony świadczy o smakowitości. Jeśli zobaczysz w reklamie, że będę wcinał mój produkt mlaskając, nie muszę mówić, jaki jest pyszny. To jest klucz do marketingowego Eldorado - dodaje.

Grunt to przebadać głowę

Postanowiłem na własnej skórze sprawdzić, jak współcześnie poszukuje się tego klucza. Dałem sobie gruntownie przebadać głowę. Poddałem się skomplikowanemu badaniu neuromarketingowemu. Reakcje mojego mózgu, skóry i mięśni twarzy badały elektrody. Dwie kontrolowały aktywność mięśnia Zygomaticus major który porusza kącikami ust. Kolejnych sześć wylądowało pod oczami (dwie elektrody), na czole (2) i opuszku palca (2). Całość aparatury przekazywała dane do komputera i mierzyła moje reakcje na reklamy.

Mięsień spod oka prawdę Ci powie

Elektrody na głowie badają różnicę między tym jak lewa i prawa półkula mózgu reagują na reklamy. W dużym uproszczeniu: w lewej półkuli skupiają się emocje pozytywne, w prawej negatywne. Te na policzkach badające aktywność mięśnia odpowiedzialnego za podciąganie kącików ust podczas uśmiechania się. Problem w tym, że możemy go świadomie kontrolować. Nie oszukamy natomiast Orbicularis oculi, mięśnia zlokalizowanego tuż pod okiem. Jego mikrodrgania, zdaniem naukowców, zdradzają nasze nastawienie do produkty: czy nam się podoba, czy nie.

Wybuchające farba: nie; żaba i języki: tak

Jeśli zobaczysz w reklamie, że będę wcinał mój produkt mlaskając, nie muszę mówić, jaki jest pyszny. To jest klucz do marketingowego Eldorado. prof. Rafał Ohme

Sama sytuacja badania powoduje zmianę odbioru reklamy. Gdy lekarz bada Ci ciśnienie, wynik jest wyższy. Cezary Antań, Agencja Fat Baby

Gdy już wyglądałem prawie jak Frankenstein, pokazano mi kilka reklam. Ogląda się je tak, jak w telewizji: jedna po drugiej. Szczegółowej analizie zostały poddane trzy. W czasie badania nie wiedziałem które. Pierwszy z analizowanych spotów reklamował telewizor Sony Bravia. Został nagrany w 2006 roku w Glasgow. Na osiedlu, do złudzenia przypominającym warszawski Ursynów, eksplodują jeden po drugim zbiorniki z farbą (nie była emitowana w polskich telewizjach).

Nie lubię osiedli i pamiętam, że podczas badania reklama mnie denerwowała. Na wykresie widać, że emocje z czepka oscylowały wokół zera. - Ten film nie zmienił pana życia - mówi prof. Ohme. W okolicach dwunastej sekundy uśmiecham się na widok farby wlewającej się do pomieszczenia, ale uśmiech po chwili gaśnie. Pod koniec filmu pana oczy ciskają już piorunami - mówi Ohme. I dodaje: - Wyraźnie jest pan rozdrażniony. Kiedy farba spada na ziemię jak deszcz, wyraźnie się pan uspokaja.

Diagnoza: reklama mi się nie podobała i telewizora bym nie kupił.

Analiza mojej rekacji na reklamę Sony (tvn24.pl)
Analiza mojej rekacji na reklamę Sony (tvn24.pl)

Drugi spot to reklama Coca Coli Zero. Widzę gałę oczną stojąca na nóżkach, która rozmawia z dwoma językami. Te siedzą na butelce. - Tutaj się pan ubawił co niemiara - relacjonuje wyniki profesor. - Elektrody w kącikach ust i pod okiem pokazują, że jest pan kupiony już od drugiej sekundy. Ale w płatach czołowych mózgu (te od czepka -red.) nie ma jakiegoś wyraźnego wskazania.

Diagnoza: Wysłałbym ten filmik znajomemu, ale napoju bym nie kupił.

Analiza reklamy coli (tvn24.pl)
Analiza reklamy coli (tvn24.pl)

Trzeci spot, to też (niespodzianka) reklama Sony. Spot zna większość Polaków. 250 tys. kauczukowych kulek spada po ulicach San Francisco. W tle muzyka Jose Gonzaleza. Filmik wprawia mnie w dobry nastrój: wykres kącików ust i mięśnia pod okiem pikuje. Profesor Ohme studzi jednak emocje. - Wykres aktywności płatów czołowych jest płaski. Szału nie ma. Podobają się panu spadające kolorowe kulki i muzyka, które wprawiają w dobry nastrój.

Przełomowym momentem okazuje się ujęcie na którym żaba wypada z rynny. - Bum! proszę zobaczyć jak wykres z pozytywnymi emocjami strzela do góry - mówi profesor. Ale zaraz potem dodaje. - Potem jednak pada nazwa producenta telewizorów i wszystko panu opada.

Diagnoza: reklama mi się podoba, ale nie skłoni mnie do kupna telewizora

Analiza drugiej reklamy Sony (tvn24.pl)
Analiza drugiej reklamy Sony (tvn24.pl)

Gała oczna mnie kupuje, ja nie kupuję jej napoju

Podsumowując: niektóre reklamy mnie bawią, inne złoszczą, ale żadna nie złapała mnie za serce, a tym samym za portfel. - Nie jest pan reprezentatywny. Jako dziennikarz pracujący w telewizji zwraca pan na szczegóły montażu, ujęć a nie na przekaz. Poza tym na podstawie jednostkowego badania nie można wyciągać daleko idących wniosków - mówi Ohme.

Dostajemy do ręki lepszy, bardziej precyzyjny termometr. Teraz przychodzi czas na profilaktykę i leczenie, czyli wskazówki jak robić je lepiej. Tadeusz Żórawski, Dom mediowy Universal McCann

Co mówią specjaliści?

Praktycy zajmujący się reklamą mają podzielone zdanie o neuromarketingu. - Jestem sceptyczny - mówi Cezary Antoń, dyrektor zarządzający agencji Fat Baby. I dodaje: - Sama sytuacja badania powoduje zmianę odbioru reklamy. Gdy u lekarza sprawdzają ci ciśnienie, to występuje syndrom białego fartucha i w rezultacie jest ono wyższe. Podobnie gdy ogląda się reklamę w czepku na głowie - mówi. Inne zdanie ma Tadeusz Żórawski, szef domu medialnego Universal McCann. - Ja jestem zwolennikiem tej metody i mam również lekarskie porównanie. Dostajemy do ręki lepszy, bardziej precyzyjny termometr. Możemy diagnozować nim pacjentów, czyli reklamy. Teraz przychodzi czas na profilaktykę i leczenie, czyli wskazówki jak robić je lepiej - dodaje.

Jak twierdzi profesor Ohme w zeszłym roku ok. 15-20 procent reklam, które oglądamy w telewizji zostało przebadanych narzędziami neuromarketingowymi. To pięć razy więcej niż w 2007 roku.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24.pl

Pozostałe wiadomości

"Już za chwilę wszystko będzie jasne" - napisał premier Donald Tusk w mediach społecznościowych przed ogłoszeniem wyniku prawyborów w Koalicji Obywatelskiej. Do wpisu dołączył swoje zdjęcie z kandydatami.

Wpis Tuska przed ogłoszeniem wyniku prawyborów w Koalicji Obywatelskiej

Wpis Tuska przed ogłoszeniem wyniku prawyborów w Koalicji Obywatelskiej

Źródło:
tvn24.pl

Większe zaangażowanie liderów partyjnych widoczne było w kierunku jednego z kandydatów, czyli Rafała Trzaskowskiego - powiedziała w "Jeden na Jeden" ministra Marzena Okła-Drewnowicz (PO). Dodała jednak, że "to tak zwane doły partyjne decydują, więc sytuacja może być różna".

Partyjni liderzy mieli faworyta, ale decydują "doły". "Sytuacja może być różna"

Partyjni liderzy mieli faworyta, ale decydują "doły". "Sytuacja może być różna"

Źródło:
TVN24

Radosław Sikorski jest ministrem spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska. Tę funkcję pełnił już w latach 2007-2014. Teraz chciałby kandydować na prezydenta Polski. O tym, czy zostanie kandydatem Koalicji Obywatelskiej, zdecydują prawybory, w których zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim. Co warto wiedzieć o Radosławie Sikorskim?

Radosław Sikorski jest szefem MSZ, teraz chce zostać prezydentem. Kim jest?

Radosław Sikorski jest szefem MSZ, teraz chce zostać prezydentem. Kim jest?

Źródło:
tvn24.pl

Deklaruje znajomość pięciu języków obcych, już dwukrotnie, w pierwszej turze, zwyciężał w wyborach na prezydenta Warszawy. Prezydentem Polski cztery lata temu nie został, przegrał z Andrzejem Dudą. Teraz znów chce wystartować w wyborach, ale najpierw zmierzy się ze swoim partyjnym kolegą - Radosławem Sikorskim w prawyborach Koalicji Obywatelskiej. Co wiemy o aktualnym prezydencie Warszawy? Jak wyglądała jego wcześniejsza praca?

To Rafał Trzaskowski zaproponował prawybory w KO. Czy zwycięży, kim jest?

To Rafał Trzaskowski zaproponował prawybory w KO. Czy zwycięży, kim jest?

Źródło:
tvn24.pl

Według danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, w tym roku odnotowano już ponad 26 tysięcy przypadków zachorowania na krztusiec, 35 razy więcej niż w zeszłym roku. To najwyższa liczba zachorowań od kilku lat. To choroba podstępna, bo objawy często mylone są z przeziębieniem. Tyle, że trwa dłużej, jest bardziej uporczywa i możemy nawet nie wiedzieć, że nią zarażamy. Materiał magazynu "Polska i Świat". Całe wydanie dostępne w TVN24 GO.

Krztusiec w Polsce. Podstępna choroba mylona z przeziębieniem

Krztusiec w Polsce. Podstępna choroba mylona z przeziębieniem

Źródło:
TVN24

Burza śnieżna nawiedziła w piątek północno-wschodnie Stany Zjednoczone. Przyniosła ze sobą obfity śnieg. Miejscami w stanie New Jersey spadło ponad 50 centymetrów tego opadu.

Zamknięte szkoły, paraliż na drogach. Miejscami spadło pół metra śniegu

Zamknięte szkoły, paraliż na drogach. Miejscami spadło pół metra śniegu

Źródło:
Reuters, FOX Weather

Chiński statek Yi Peng 3, którego załoga podejrzana jest o zerwanie dwóch kabli telekomunikacyjnych na dnie Morza Bałtyckiego, pozostaje w cieśninie Kattegat. Zdaniem publicznego nadawcy DR może mieć uszkodzoną kotwicę.

"Wymagało to dużej siły". Nowe informacje o zerwanych kablach na dnie Bałtyku

"Wymagało to dużej siły". Nowe informacje o zerwanych kablach na dnie Bałtyku

Źródło:
PAP

Wołodymyr Zełenski poinformował, że na jego polecenie minister obrony Rustem Umierow rozpoczął rozmowy z krajami partnerskimi w sprawie dostarczenia Ukrainie nowych systemów obrony powietrznej po ataku Rosji na Dniepr. Wcześniej o tym, że Ukraina dąży do pozyskania środków obrony przed pociskami międzykontynentalnymi napisała agencja Interfax-Ukraina.

"Poza słowami, musimy działać". Zełenski wydał rozkaz

"Poza słowami, musimy działać". Zełenski wydał rozkaz

Źródło:
PAP

Odchodzący prezydent Stanów Zjednoczonych nie krył wzruszenia, kiedy w czasie pożegnalnej kolacji dla pracowników Białego Domu jego małżonka Jill wymieniała jego osiągnięcia. Oceniła, że cztery lata jego prezydentury były czymś, co "zapiera dech w piersiach".

Joe Biden nie potrafił ukryć łez

Joe Biden nie potrafił ukryć łez

Źródło:
tvn24.pl

Drugi dzień trwa akcja pożarowa w kopalni Staszic w Katowicach. W miejscu, gdzie pojawił się ogień, pracowało 30 osób. Są już bezpieczne. Na dół zjechali ratownicy.

Pożar 900 metrów pod ziemią. Z kopalni ewakuowano 30 górników

Pożar 900 metrów pod ziemią. Z kopalni ewakuowano 30 górników

Źródło:
tvn24.pl

- Ten projekt jest gotowy, zaraz będzie zrealizowany, ponieważ kwestia jest owszem finansowa, ale nie tylko. Przede wszystkim chodzi o pewien mechanizm jak ten zasiłek ma funkcjonować - powiedziała Marzena Okła-Drewnowicz, minister do spraw polityki senioralnej Polski na antenie TVN24 pytana o kwestię podwyżki zasiłku pogrzebowego.

Okła-Drewnowicz: podwyżka zasiłku pogrzebowego jest "na finiszu"

Okła-Drewnowicz: podwyżka zasiłku pogrzebowego jest "na finiszu"

Źródło:
TVN24

Na fotografii wykonanej z samolotu lecącego nad Tarnowem widać Warszawę. Stolica tylko majaczy na horyzoncie, ale jest dostrzegalna. Zdjęcie zrobiono smartfonem. - Uchwycenie stolicy z tak dużej odległości jest na pewno czymś ciekawym - mówi Paweł Kłak, pasjonat obserwacji długodystansowych.

Warszawa widoczna z odległości 240 kilometrów. "Takie zdjęcia są rzadkością i zawsze cieszą"

Warszawa widoczna z odległości 240 kilometrów. "Takie zdjęcia są rzadkością i zawsze cieszą"

Źródło:
tvnwarszawa.pl

89-letnia mieszkanka Piaseczna padła ofiarą oszustwa "na policjanta". Wszystko za sprawą jednego telefonu. Oszust skłonił ją, by oszczędności życia zawiesiła na ogrodzeniu posesji. Seniorka straciła 120 tysięcy złotych.

Oszczędności życia zawiesiła na ogrodzeniu posesji

Oszczędności życia zawiesiła na ogrodzeniu posesji

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Rolnicy rozpoczęli całodobową blokadę drogi krajowej numer 28 przed granicą w Medyce. Na miejscu nie ma na razie utrudnień. Protest ma potrwać do końca roku. Akcję skomentowała Ambasada Ukrainy w Polsce.

Rolnicy zablokowali drogę przy granicy. Nie wpuszczają tirów z Ukrainy

Rolnicy zablokowali drogę przy granicy. Nie wpuszczają tirów z Ukrainy

Źródło:
PAP

Czy pracodawca może mnie zmusić do uczestniczenia w firmowej wigilii? - zapytała internautka w mediach społecznościowych. - Dla jednych to fantastyczna okazja do spotkania i integracji zespołowej, dla innych istny koszmar i na samą myśl o takim wydarzeniu mają nudności - zauważyła w rozmowie z redakcją biznesową tvn24.pl Monika Smulewicz, ekspertka prawa pracy.

Firmowy "śledzik" to prawo czy obowiązek? "Mamy już dość takiego układu"

Firmowy "śledzik" to prawo czy obowiązek? "Mamy już dość takiego układu"

Źródło:
tvn24.pl

1004 dni temu rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. Zamówiony przez Kanadę w USA system obrony przeciwrakietowej NASAMS jest już w Ukrainie - poinformował minister obrony Kanady Bill Blair. Natomiast szwedzki minister obrony Pal Jonson przekazał, że jego kraj wesprze ukraiński przemysł zbrojeniowy w produkcji pocisków dalekiego zasięgu i dronów. Oto co wydarzyło się w Ukrainie i wokół niej w ciągu ostatniej doby.

Ma ochronić przed "destrukcyjnymi atakami". Dojechał do Ukrainy

Ma ochronić przed "destrukcyjnymi atakami". Dojechał do Ukrainy

Źródło:
PAP

Kto ma rację - najemca czy wynajmujący? Jakie prawa i obowiązki mają obie strony? I czy ocena poziomu bieli ścian to już przesada? - Z prawnego punktu widzenia muszę powiedzieć: to zależy - komentuje mecenas Katarzyna Trojanowska-Janik, specjalistka w zakresie prawa nieruchomości. Podkreśla jednak, że wynajmujący muszą być gotowi na to, że mieszkania się niszczą.

Właściciel sprawdza ściany z latarką, lokator kroi na blacie. Co wolno w wynajętym mieszkaniu?

Właściciel sprawdza ściany z latarką, lokator kroi na blacie. Co wolno w wynajętym mieszkaniu?

Źródło:
tvn24.pl

Śledczy ujawnili, że syn norweskiej księżnej Mette-Marit z jej pierwszego małżeństwa, podejrzany przez policję w tym kraju o dwa przypadki zgwałcenia, starał się zniszczyć obciążające go dowody. Policja twierdzi, że podejrzany starał się usunąć obciążające go materiały z chmury i telefonu.

Syn norwerskiej księżnej próbował zniszczyć dowody na gwałty

Syn norwerskiej księżnej próbował zniszczyć dowody na gwałty

Źródło:
PAP

W sobotę rano nad Pomorzem przechodzą burze i śnieżyce. - Warunki drogowe mogą zmienić się dosłownie w ciągu kilku minut nie do poznania - zaznaczył we "Wstajesz i weekend" w TVN24 Tomasz Wasilewski.

"Efekt morza". Gwałtowne śnieżyce w Polsce

"Efekt morza". Gwałtowne śnieżyce w Polsce

Źródło:
TVN24, tvnmeteo.pl, IMGW

35 lat temu uchwalono Konwencję o Prawach Dziecka. Z tej okazji powołano parlamentarno-społeczny projekt "35 lat Konwencji - wyzwania przyszłości". Jak oznajmiła szefowa komisji do spraw dzieci i młodzieży Monika Rosa, "ma on ulepszyć jakość stanowienia prawa, mającego wpływ na młodych ludzi".

35 lat Konwencji o Prawach Dziecka. Powstał nowy projekt o "wyzwaniach przyszłości"

35 lat Konwencji o Prawach Dziecka. Powstał nowy projekt o "wyzwaniach przyszłości"

Źródło:
tvn24.pl, PAP
Zagadka wyjaśniona po 24 latach. Już wiemy, kto zmarł pod Matragoną

Zagadka wyjaśniona po 24 latach. Już wiemy, kto zmarł pod Matragoną

Źródło:
tvn24.pl
Premium

W Salwadorze znajduje się największe więzienie w Ameryce Łacińskiej. Trafiają tam mordercy, gwałciciele i członkowie gangów. Mowa o Centrum Odosobnienia Terroryzmu - CECOT. Więzienie otwarto w ubiegłym roku. Może pomieścić 40 tysięcy osób i zapełnia się błyskawicznie, bowiem w kraju o jednym z najwyższych wskaźników zabójstw na świecie od dwóch lat panuje stan wyjątkowy. Amnesty International przestrzega, iż Salwador doświadcza "stopniowego zastępowania przemocy gangów przemocą państwową". Społeczeństwo jednak taką politykę popiera - pierwsze dane mówią o spadku przestępczości. Telewizji CNN jako jedynej udało się dostać do strzeżonego kompleksu i pokazać, w jakich warunkach przebywają osadzeni.

Największe więzienie w Ameryce Łacińskiej jest symbolem "nowego Salwadoru". Tak wygląda życie osadzonych

Największe więzienie w Ameryce Łacińskiej jest symbolem "nowego Salwadoru". Tak wygląda życie osadzonych

Źródło:
CNN
Odkąd pamięta, towarzyszyła mu presja. "Bo tak skoczył, gdy miał 10 lat", "bo następca Małysza"

Odkąd pamięta, towarzyszyła mu presja. "Bo tak skoczył, gdy miał 10 lat", "bo następca Małysza"

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Kolejne dni przyniosą nam sporo zmian w pogodzie. Przede wszystkim nad Polskę nadciągnie porcja cieplejszego powietrza, przez którą miejscami temperatura wzrośnie do nawet 14 stopni Celsjusza. Jak długo potrwa to ocieplenie?

Będzie nawet 14 stopni. Jak długo potrwa ocieplenie

Będzie nawet 14 stopni. Jak długo potrwa ocieplenie

Źródło:
tvnmeteo.pl

CBOS zbadał preferencje partyjne Polaków w drugiej połowie listopada. Gdyby wybory do Sejmu odbyły się teraz, Koalicja Obywatelska zdobyłaby 32 proc. głosów, Prawo i Sprawiedliwość - 31 proc., Konfederacja - 13 proc. W komentarzu zwrócono uwagę na prawdopodobny wpływ wyborów w USA na wzrost poparcia dla PiS.

"Powrót wyborców" jednej partii. Nowy sondaż

"Powrót wyborców" jednej partii. Nowy sondaż

Źródło:
PAP
"Sikor czy Trzask?" Eksperci: nie chodzi o to, który lepszy, ale który lepszy na obecne czasy

"Sikor czy Trzask?" Eksperci: nie chodzi o to, który lepszy, ale który lepszy na obecne czasy

Źródło:
tvn24.pl
Premium

Cyfrowi wydawcy są zaniepokojeni. Google zapowiedział testowe usunięcie z wyszukiwarki treści publikowanych przez media informacyjne. Zmiana ma dotyczyć jednego procenta użytkowników, ale i tak to ruch niepokojący, pewnego rodzaju presja i straszak. Materiał magazynu "Polska i Świat". Całe wydanie dostępne w TVN24 GO.

"Mały test, który jest bardzo dużym ostrzeżeniem"

"Mały test, który jest bardzo dużym ostrzeżeniem"

Źródło:
TVN24

"Niech idą sobie", "brawo Turcja" - komentują polscy internauci przekaz o tym, jakoby Turcja wychodziła z NATO. Brak jakichkolwiek potwierdzeń takich doniesień, a zasięg tej narracji wzmacniają w sieci konta szerzące rosyjską dezinformację. Sprawdziliśmy, co może być jej źródłem.

Turcja wychodzi z NATO? "Żadnych informacji na ten temat"

Turcja wychodzi z NATO? "Żadnych informacji na ten temat"

Źródło:
Konkret24

"Juror#2" to tytuł najnowszego filmu 94-letniego Clinta Eastwooda, który w końcu grudnia trafi na platformę Max. Legendarny hollywoodzki mistrz nakręcił thriller sądowy, którego bohater zasiadający w ławie przysięgłych odkrywa, że sam jest powiązany ze sprawą, w której ma sądzić. Obraz zbiera pochwalne recenzje i jest bodaj najlepszym filmem Eastwooda od czasu nakręconego w 2014 roku "Snajpera".

Thriller sądowy hollywoodzkiej legendy już w grudniu na platformie Max

Thriller sądowy hollywoodzkiej legendy już w grudniu na platformie Max

Źródło:
"The Hollywood Reporter", "The Guardian", tvn24.pl

Reportaż "To nie jest kraj dla kobiet" dziennikarki TVN24 Anety Regulskiej został wyróżniony na 30. Festiwalu Form Dokumentalnych NURT 2024. Opowiada o losie kobiet w obliczu restrykcyjnego prawa aborcyjnego. - Sprawy kobiet, ich prawa, nigdy nie powinny być przedmiotem cynicznych, politycznych targów, rozgrywek czy interesów - komentowała dziennikarka.

Wyróżnienie dla reportażu Anety Regulskiej "To nie jest kraj dla kobiet"

Wyróżnienie dla reportażu Anety Regulskiej "To nie jest kraj dla kobiet"

Źródło:
TVN24, PAP

Zaledwie kilka tygodni po kinowej premierze "Joker: Folie à deux" zadebiutował w Wypożyczalni Playera. Widzowie znaleźć mogą tam już też kontynuację "Soku z żuka" w reżyserii Tima Burtona i najnowszy film Justina Baldoniego z Blake Lively w roli głównej. Oto przegląd nowości serwisu.  

Powrót Tima Burtona, romans z Blake Lively w roli głównej i kontynuacja "Jokera". Nowości w Playerze 

Powrót Tima Burtona, romans z Blake Lively w roli głównej i kontynuacja "Jokera". Nowości w Playerze 

Źródło:
tvn24.pl