TVN24 | Polska

Rozbity autokar w rowie, poszkodowane trzy osoby

TVN24 | Polska

Autor:
popi
Źródło:
TVN24, tygodniksiedlecki.com
nadkom. Agnieszka Świerczewska z siedleckiej policji o wypadku
nadkom. Agnieszka Świerczewska z siedleckiej policji o wypadkutygodniksiedlecki.com / TVN24
wideo 2/5
TVN24nadkom. Agnieszka Świerczewska z siedleckiej policji o wypadku

Trzy osoby zostały poszkodowane po tym, jak białoruski autokar zjechał do rowu przy drodze krajowej numer 2 w miejscowości Chromna (Mazowieckie). Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia mogło być przyśnięcie kierowcy. Zdjęcia z miejsca wypadku dzięki uprzejmości "Tygodnika Siedleckiego".

Do wypadku doszło przed godziną 5. - Autobusem podróżowało 45 osób i dwóch kierowców. Z nieustalonych na razie przyczyn kierowca zjechał do rowu - przekazała na antenie TVN24 nadkomisarz Agnieszka Świerczewska z Komendy Powiatowej Policji w Siedlcach. Jak dodała, wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną wypadku mogło być zaśnięcie kierowcy.

W środku było ponad 40 osóbtygodniksiedlecki.com

- W wyniku zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia, przy czym jedna z osób poszkodowanych po udzieleniu pomocy medycznej w szpitalu została już zwolniona - powiedziała policjantka, dodając, że nikomu więcej nic się nie stało.

Na miejscu wypadku straż pożarna rozstawiła namioty, w których podróżni mogą oczekiwać na podstawienie zastępczego autokaru.

Do wypadku doszło w miejscowości Chromnatygodniksiedlecki.com

Autor:popi

Źródło: TVN24, tygodniksiedlecki.com

Źródło zdjęcia głównego: tygodniksiedlecki.com

Pozostałe wiadomości