Całą noc na jałowym biegu. "Wiemy, co robimy"

 
Całą noc zużywają paliwo
Źródło zdj. gł.: tvnwarszawa.pl
W zajezdni Ostrobramska silniki autobusów pracują całą noc. Mieszkańcy mają dość klekotu, kierowcy mówią, że to strata pieniędzy i zły serwis. – Wiemy, co robimy – uspokaja MZA.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: