Półtorametrowego węża znalazł na osiedlu w Oświęcimiu mieszkaniec pobliskiego Rajska. Gad znajdował się na chodniku przy ulicy Więźniów Oświęcimia. Policja szuka właściciela zwierzęcia. O tym niecodziennym znalezisku poinformował serwis faktyoswiecim.pl