Najnowsze

Harrison Ford zgubił kartę kredytową na plaży w Palermo

Najnowsze

Autor:
pp
Źródło:
PAP

Amerykański aktor Harrison Ford zgubił kartę kredytową podczas pobytu w Palermo na Sycylii, gdzie trwają zdjęcia do kolejnej części filmowej sagi o Indianie Jonesie. Właściciela karty odnalazł syn legendarnego włoskiego sędziego Paolo Borsellino.

Włoskie media donoszą, że w nadmorskiej dzielnicy Palermo-Mondello jeden z jej mieszkańców znalazł kartę kredytową. Od razu zaniósł ją do najbliższego posterunku policji, którym kieruje Manfredi Borsellino - syn zabitego przez mafię w 1992 roku sędziego śledczego.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Policjanci byli zdumieni. Właścicielem karty okazał się Harrison Ford.

Na Sycylii trwają zdjęcia do piątej części Indiany Jonesa

79-letni Ford przybył niedawno na wyspę, by wziąć udział w zdjęciach do piątej części filmowej sagi o Indianie Jonesie. Na plażę w Mondello pojechał odpocząć po pracy. Właśnie wtedy karta wypadła mu z kieszeni. Gwiazdor, który został dostrzeżony przez fanów, ukrył się przed nimi w jednym z pobliskich lokali.

W tym czasie policjanci skontaktowali się z ekipą filmową, która pomogła im w poszukiwaniach aktora. Komendant posterunku wraz z innym policjantem osobiście oddali zgubę Fordowi. Zrobili sobie nawet wspólną fotografię. Jak zauważono, przygodę tę uznano za iście filmowe zdarzenie - z Indianą Jonesem w tle.

Autor:pp

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości