Zasłabł za kierownicą, doprowadził do czołowego zderzenia. Dwoje dzieci rannych

Autor:
pk/
tam
Źródło:
TVN24 Łódź
Głowno (woj. łódzkie)
Głowno (woj. łódzkie)Google Earth
wideo 2/3
Tvn24Wypadek w Głownie

Dwoje dzieci i mężczyzna zostali ranni w wypadku na drodze krajowej numer 14 w Głownie (woj. łódzkie). Jak przekazała policja, 57-letni mężczyzna zasłabł za kierownicą i uderzył czołowo w samochód, w którym jechało pięć osób.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 16 na ulicy Sosnowej w Głownie. Jak przekazuje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący kią 57-latek zasłabł za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z kierowaną przez 29-letniego mężczyznę hondą.

- Z 29-latkiem podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci w wieku pięciu i dziewięciu lat - poinformował aspirant Robert Borkowski z policji w Zgierzu. I dodał, że poszkodowane dzieci trafiły do szpitala w Łodzi, ranny 57-letni kierowca do placówki w Zgierzu.

Wypadek w GłownieDo zdarzenia doszło na ulicy SosnowejStraż Pożarna w Zgierzu

W miejscu wypadku policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

Drugi wypadek na DK14 pod Łodzią

To nie jedyne zdarzenie, do którego doszło w sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 14 pod Łodzią. Kilka minut po godzinie 13 w miejscowości Dobra w gminie Stryków motocykl uderzył w samochód osobowy.

- Ranny został 21-letni kierujący jednośladem i jego o cztery lata młodsza pasażerka. Oboje trafili do szpitala- poinformował aspirant Robert Borkowski ze zgierskiej policji.

Do wypadku doszło Głownie

Autor:pk/ tam

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Straż Pożarna w Zgierzu

Pozostałe wiadomości