Najnowsze

Najnowsze

Partyka świetnie rozpoczęła igrzyska

Natalia Partyka udanie rozpoczęła zmagania na igrzyskach w Tokio. Polska tenisistka stołowa pokonała Australijkę Michelle Bromley 4:0 (11:3, 11:5, 11:5, 11:7) i awansowała do drugiej rundy olimpijskiego turnieju.

Zwycięstwo polskiej bokserki. Teraz na jej drodze mistrzyni świata

Karolina Koszewska pozostaje w walce o medal igrzysk olimpijskich w Tokio. Polka pokonała reprezentantkę Uzbekistanu Shakhnozę Yunusovą 5:0 i awansowała do 1/8 finału zmagań w bokserskiej wadze 69 kg. Jej kolejną rywalką będzie Turczynka Busenaz Surmeneli, która w 1. rundzie miała wolny los.

Z kim zagra Iga Świątek w 2. rundzie? Polka poznała kolejną rywalkę

Iga Świątek efektownie rozpoczęła udział w igrzyskach. Wie już, z kim zagra kolejny mecz olimpijskiego turnieju. W poniedziałek w spotkaniu o awans do drugiej rundy Polka zmierzy się z Paulą Badosą z Hiszpanii, która na otwarcie imprezy w trzech setach - 6:7 (4-7), 6:3, 6:0 - uporała się z francuską zawodniczką Kristiną Mladenović.

Iga Świątek zderzyła się z trudnymi warunkami. "Czasami ciężko jest się dotlenić"

Iga Świątek świetnie, bo od wygranej w dwóch setach z Niemką Moną Barthel (6:2, 6:2), rozpoczęła turniej olimpijski w Tokio. Zwycięstwo wcale nie przyszło jej łatwo, o czym nasza tenisistka mówiła tuż po spotkaniu. - Było nerwowo, choć wynik na to nie wskazuje to wiem, że daleko jeszcze brakuje do tej mojej idealnej dyspozycji - stwierdziła.