TVN24 | Łódź

Zderzyły się trzy samochody, jeden z kierowców zmarł w szpitalu

TVN24 | Łódź

Autor:
gp
Źródło:
Łódzka policja/TVN24
Tragiczny wypadek w miejscowości WielopoleŁódzka policja
wideo 2/7
Łódzka policjaTragiczny wypadek w miejscowości Wielopole

Tragiczny wypadek w miejscowości Wielopole (Łódzkie). Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Wszyscy uczestnicy wypadku - trzech kierowców i pasażerka - zostali przetransportowani do szpitali. Niestety, 63-letni kierujący seatem zmarł pomimo wysiłków lekarzy.

10 lipca, około godziny 8.30 oficer dyżurna bełchatowskiej policji została powiadomiona o wypadku drogowym na 86,8. kilometrze drogi krajowej nr 74 w miejscowości Wielopole, na terenie powiatu bełchatowskiego. Doszło tam, z nieznanych jeszcze przyczyn, do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Były to seat ibiza, lexus oraz ford fiesta.

Tragedia na drodze w miejscowości WielopoleŁódzka policja

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

63-latek zmarł w szpitalu

20-letni kierowca lexusa został przewieziony do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim, jego 20-letnia pasażerka pogotowiem lotniczym została przetransportowana do szpitala w Sieradzu. Również 63-letni kierowca seata został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Łodzi. Natomiast 72-letni kierujący fordem trafił pod opiekę medyków z bełchatowskiego szpitala.

Niestety, pomimo wysiłków lekarzy 63-letni mieszkaniec Puław zmarł. Okoliczności tego wypadku, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają bełchatowscy policjanci.

Zderzyły się trzy auta, nie żyje jeden z kierowcówŁódzka policja

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozsądek i ostrożność. Brak rozwagi często ma dramatyczne i nieodwracalne skutki. Policyjna Mapa Wypadków Drogowych ze Skutkiem Śmiertelnym pokazuje, że od początku wakacji w wypadkach na terenie całego kraju zginęło już 110 osób.

Autor:gp

Źródło: Łódzka policja/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Łódzka policja