TVN24 | Kultura i styl

Nie żyje aktorka znana z seriali "Ostry dyżur" i "Prawo i porządek". Utonęła, pływając w rzece

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
wac//mm
Źródło:
The New York State Police, People, Page Six, Fox News
Mary Mara utonęła w rzece świętego Wawrzyńca
Mary Mara utonęła w rzece świętego Wawrzyńca
wideo 2/3
Google EarthDo tragedii doszło w mieście Cape Vincent w stanie Nowy Jork

Nie żyje Mary Mara, amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. 61-letnia kobieta utonęła podczas pływania w rzece w stanie Nowy Jork. - Była jedną z najlepszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem - napisał w oświadczeniu jej menadżer Craig Dorfman.

Policja amerykańskiego stanu Nowy Jork w niedzielę 26 czerwca otrzymała zawiadomienie o możliwym utonięciu w Rzece Świętego Wawrzyńca w mieście Cape Vincent.

Po przybyciu na miejsce służby odnalazły ciało kobiety, którą zidentyfikowano jako 61-letnią aktorkę Mary Marę. Wstępne śledztwo wykazało, że aktorka utonęła podczas pływania. Policja na razie wykluczyła udział osób trzecich, ale oficjalna przyczyna śmierci zostanie ustalona po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

ZOBACZ TEŻ: "Billy bardzo kochał swoich fanów". Nie żyje aktor znany z "Pokemonów", miał 35 lat

"Wszyscy ją kochali"

Mary Mara w 2006 rokuMatthew Simmons / WireImage / Getty Images

Mary Mara miała pływać w rzece w czasie pobytu w domu swojej siostry Marthy w Cape Vincent. "Była jedną z najlepszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem. Wciąż pamiętam, jak oglądałem ją w 'Mad Forest' w teatrze Off-Broadway w 1992 roku. Była prawdziwą indywidualnością, elektryzującą i zabawną. Wszyscy ją kochali. Będzie jej brakowało" - napisał w oświadczeniu dla mediów menadżer artystki Craig Dorfman.

"Ostry dyżur" i "Prawo i porządek"

Aktorka wystąpiła w kilkudziesięciu filmach, m.in. "K-PAX", jednak znana była przede wszystkim z ról w serialach, takich jak "Ostry dyżur", "Prawo i porządek", "Nowojorscy gliniarze", "Criminal Minds", "Nash Bridges", "Star Trek: Enterprise".

Po raz ostatni Mary Mara pojawiła się na ekranie, występując w filmie "Break Even" z 2020 roku. Następnie przeszła na emeryturę.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje aktor znany z "Fear The Walking Dead" i "9-1-1: Teksas". Tyler Sanders miał 18 lat

Autor:wac//mm

Źródło: The New York State Police, People, Page Six, Fox News

Źródło zdjęcia głównego: Matthew Simmons / WireImage / Getty Images

Pozostałe wiadomości