TVN24 | Kultura i styl

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro ogłosili konkurs. Stawką epizod w filmie Martina Scorsese

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
gg//mro
Źródło:
Variety.com
Rola w filmie Martina Scorsese do zdobycia. Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro ogłosili konkurs
Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro ogłosili konkurs

Leonardo DiCaprio opublikował w mediach społecznościowych film, w którym wraz Robertem De Niro zwrócił się do fanów. Aktorzy zachęcają do wpłacania datków na rzecz najbardziej potrzebujących Amerykanów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji w związku z pandemią COVID-19. Każdy, kto weźmie udział w akcji, ma szansę zagrać w najnowszym filmie Martina Scorsese.

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro w krótkim filmie opublikowanym na Instagramie zachęcają do wsparcia akcji "All in Challenge". DiCaprio tłumaczy, że niedawno został współzałożycielem organizacji America's Food Fund, której głównym celem jest pomoc w zapewnieniu każdej rodzinie dostępu do jedzenia "w tak krytycznym momencie".  W ramach "All in Challenge" działa kilka fundacji przekazujących żywość najbardziej potrzebującym.

Jedna z osób, która wpłaci 10, 20, 50 lub 100 dolarów, wygra (zapowiedziano losowanie) możliwość zagrania epizodu w najnowszym filmie Martina Scorsese "Killers of the Flower Moon". Do tego obiecany jest dzień na planie filmu, w którym grają też De Niro i DiCaprio. Szczęśliwiec otrzyma dodatkowo trzyosobowe zaproszenie na uroczystą premierę filmu (sponsorzy pokryją koszty podróży i hotelu).

"Są duże społeczności, które potrzebują teraz naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek. Dlatego prosimy o waszą pomoc w #AllinChallenge. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest pracować z wielkim Martinem Scorsese, Robertem De Niro i mną, to jest Twoja szansa. (…)" - napisał na Instagramie Leonardo DiCaprio.

W konkursie mogą brać udział jedynie dorośli obywatele i legalni rezydenci USA.

Wideo cieszy się dużą popularnością. Post w ciągu doby zebrał prawie trzysta tysięcy polubień, a skomentowało go ponad 6 tysięcy osób. "Na tej planecie potrzebujemy więcej takich osób jak wy!" - napisała jedna z komentujących. "Ameryka jest szczęściarą, że Was ma!" - dodała kolejna osoba.

"Killers of the Flower Moon"

Najnowszy film Martina Scorsese ma mieć swoją premierę w 2021 roku, choć w związku z pandemią możliwa jest zmiana terminu. "Killers of the Flower Moon" będzie opierać się na książce Davida Granna "Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Indian Osagów i narodziny FBI". Historia najbogatszych Indian Ameryki mieszkających na złożach ropy naftowej. Zaczynają oni ginąć w niewyjaśnionych i dziwnych okolicznościach. Śledztwo w tej sprawie prowadzi nowo powstałe FBI.

Autor:gg//mro

Źródło: Variety.com

Źródło zdjęcia głównego: Kevork Djansezian/Getty Images

Pozostałe wiadomości