Media: Ariana Grande rozwodzi się po dwóch latach małżeństwa 

Autor:
jdw//am
Źródło:
CNN, Harper's Bazaar, People, USA Today
Ariana Grande (wideo archiwalne)
Ariana Grande (wideo archiwalne)
Reuters Archive
Reuters ArchiveAriana Grande (wideo archiwalne)

Ariana Grande złożyła w poniedziałek pozew o rozwód z Daltonem Gomezem - podaje CNN. Jako jego uzasadnienie piosenkarka miała wskazać na "różnice nie do pogodzenia". Para pobrała się w maju 2021 roku. 

Pierwsze medialne doniesienia o rozpadzie małżeństwa Ariany Grande i Daltona Gomeza pojawiły się w lipcu tego roku, kiedy gwiazda pojawiła się na turnieju tenisowym Wimbledon bez obrączki ślubnej na palcu. Towarzyszył jej wówczas kolega z planu musicalu "Wicked" Ethan Slater. Związani z parą informatorzy donosili wówczas, że małżonkowie pozostają w separacji od lutego.

Jak poinformował portal CNN, w poniedziałek piosenkarka złożyła w sądzie hrabstwa Los Angeles pozew o rozwód. Jako przyczynę rozstania gwiazda podała "różnice nie do pogodzenia". Zgodnie z ustaleniami portalu USA Today Dalton Gomez również złożył analogiczny pozew w sprawie w poniedziałek 18 września.

ZOBACZ TEŻ: Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się po czterech latach małżeństwa

Ariana Grande rozwodzi się z Daltonem Gomezem

Piosenkarka zaczęła się spotykać z amerykańskim agentem nieruchomości na początku 2020 roku. W maju 2021 roku para pobrała się podczas kameralnej ceremonii, zorganizowanej w domu gwiazdy – donosi Harper's Bazaar, powołując się na informacje przekazane przez rzecznika prasowego Ariany Grande.

Do tej pory żadne z małżonków nie odniosło się publicznie do informacji na temat rozstania. Portal People informuje, powołując się na związanych z parą informatorów, że przebiegło ono "bez pośpiechu", w atmosferze "życzliwości i cierpliwości". - Na każdym etapie (rozstania – red.) bardzo troszczyli się o siebie i szanowali się nawzajem – donosi źródło amerykańskiego tygodnika.

W przeszłości piosenkarka była zaręczona z komikiem Pete’em Davidsonem. Para rozstała się w 2018 roku.

ZOBACZ TEŻ: Britney Spears i Sam Asghari rozwodzą się. Piosenkarka zabrała głos

Autor:jdw//am

Źródło: CNN, Harper's Bazaar, People, USA Today

Źródło zdjęcia głównego: Lev Radin / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości