TVN24 | Kultura i styl

Dwa tysiące godzin produkcji. Serwis discovery+ dostępny dla polskich użytkowników

TVN24 | Kultura i styl

Źródło:
TVN24
Dla użytkowników pakietu Start VOD na Playerze dostępna jest już kolekcja discovery+
Dla użytkowników pakietu Start VOD na Playerze dostępna jest już kolekcja discovery+TVN24
wideo 2/2
TVN24Dla użytkowników pakietu Start VOD na Playerze dostępna jest już kolekcja discovery+

Od wtorku dla użytkowników pakietu Start VOD na Playerze dostępna jest kolekcja discovery+, serwis streamingowy z największą biblioteką treści non-fiction na świecie.

Globalna platforma streamingowa discovery+ wystartowała w Polsce. To jeden z pierwszych rynków, na którym tak szeroka biblioteka programów Discovery dostępna jest online. - Po raz pierwszy w historii programy Discovery będzie można oglądać na każdym ekranie, o każdej porze, w każdym miejscu - komentuje Bartłomiej Główczyński, dyrektor programowy Playera.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ruszył discovery+. Dostęp do wyjątkowych produkcji Discovery dla użytkowników Playera

Użytkownicy Playera, w ramach oferty VOD, uzyskują dostęp do ponad dwóch tysięcy godzin produkcji Discovery. Wśród nich są kultowe polskie i zagraniczne serie: "Dzika Alaska", "Gorączka złota", "Złomowisko PL" czy "Operacja: LOT". W kolekcji discovery+ na Player.pl dostępne będą także znakomite oryginalne produkcje pod marką discovery+ Originals.

W grudniu zadebiutują trzy nowe serie. Będą to dwie globalne produkcje "Estonia - katastrofa na morzu" (nagrodzona niedawno w Szwecji prestiżową Great Journalist Award), "Największa tajemnica Mount Everest" oraz przygotowana specjalnie dla polskich widzów "Pasja na krawędzi" z Bartkiem Ostałowskim, jedną z legend polskiej motoryzacji.

Filmy, seriale, programy, sport na żywo. Oglądaj w PLAYER.PL

Biblioteka będzie stale wzbogacana o kolejne tytuły programów dokumentalno-rozrywkowych. - Wspaniałe jest to, że to są programy cudowne, bo edukacyjne. To są programy, które pokazują nam świat, to są programy, które poszerzają nasze horyzonty - opisuje dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska.

discovery+ w Polsce dostępny jest w pakiecie Start VOD w Playerze.

Wprowadzenie programów z serwisu discovery+ na Playera jest elementem globalnej strategii firmy, która poszerza i integruje swoją ofertę cyfrową. Równolegle Discovery będzie nadal rozwijać istniejące kanały telewizyjne, inwestując w nowe propozycje programowe. Już na wiosnę stacje należące do TVN Grupa Discovery szykują aż kilkadziesiąt premierowych tytułów.

- Uruchomienie globalnej platformy streamingowej discovery+ jest dla nas krokiem milowym. Bardzo się cieszę, że Polska jest jednym z pierwszych rynków, na którym zaprezentujemy programy z tego serwisu. Po raz pierwszy tak szeroka biblioteka naszych produkcji będzie dostępna w formacie VOD. Polscy widzowie uzyskają dostęp do naszych unikalnych programów w wybranym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu - skomentowała Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA.

- Kolekcja discovery+ na Playerze wzbogaca też naszą ofertę dystrybucyjną. Mocno wierzymy, że odpowiada ona na nowe oczekiwania widzów, dając im przedsmak radości korzystania z obszernych zasobów treści i poszerza obszar współpracy z partnerami. Najlepszym tego przykładem są już podpisane partnerstwa ze Sky w Wielkiej Brytanii czy z Verizon w USA - dodała Katarzyna Kieli.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości