Szedł przez Krowodrzę i Bronowice i przebijał opony. Policja publikuje film

Autor:
wini/
tam
Źródło:
TVN24 Kraków
Kilkadziesiąt uszkodzonych samochodów w Krakowie
Kilkadziesiąt uszkodzonych samochodów w KrakowieMałopolska policja
wideo 2/6
Małopolska policjaKilkadziesiąt uszkodzonych samochodów w Krakowie

Policja z Krakowa szuka mężczyzny, który uszkodził opony samochodów, zaparkowanych w dzielnicach Krowodrza oraz Bronowice. Działania sprawcy nagrała kamera monitoringu, a policja opublikowała film ze zdarzenia. W sumie zniszczonych zostało kilkadziesiąt pojazdów.

Na filmie, który publikowała krakowska policja widać, jak mężczyzna idzie ulicą, a mijając zaparkowany samochód schyla się błyskawicznie do opony, przebijając ją. Następnie idzie dalej.

Do uszkodzeń doszło w lutym oraz marcu, sprawca szedł ulicami: Balicką, Świerkową, Godlewskiego, Cisową, Korbutową, Gradową, Podłącze, Rydla, Wallek-Walewskiego, Złoty Róg, Czepca, Bronowicką oraz Cichą.

Czytaj też: Uszkodzone auta, 37 zarzutów i areszt dla 29-latka

W sumie zniszczonych zostało kilkadziesiąt pojazdów.

Mężczyzna przebijał opony w samochodachKMP Kraków

Policja prosi o pomoc

Policja przyznaje, że mimo posiadanego wizerunku wandala nie udało się go dotychczas namierzyć. "Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na nagraniu, które publikujemy oraz zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia" - czytamy w komunikacie. Czynności prowadzone są w Komisariacie Policji IV w Krakowie.

Czytaj też: Biegł i rysował auta. Nagrały go kamery

Informacje o poszukiwanym można przekazywać do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod nr tel. 47-83-52-913, nr tel. 47-83-51-203 lub mailowo na adres e-mail: kp4@krakow.policja.gov.pl

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:wini/ tam

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: KMP Kraków

Pozostałe wiadomości