- W oknie znajdował się mały chłopiec, noworodek. Siostry powiadomiły służby ratunkowe. Dziecko zostało zabrane do szpitala - powiedział ks. Banasik.
Chłopiec trafił do szpitala
Chłopiec trafił na Oddział Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.
- Noworodek urodził się przedwcześnie, został przyjęty w ciężkim stanie. Był między innymi wychłodzony – poinformowała rzeczniczka placówki Anna Mazur–Kałuża.
Po raz czwarty użyto okna życia w Kielcach
Źródło zdjęcia: TVN24
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:
Autorka/Autor: wini/gp