Katowice

Katowice

- Rodzice chłopczyka bardzo płakali. Wzięłam drugie dziecko na rękę, przytuliłam je, powiedziałam, że będzie dobrze, mamę też przytuliłam. Już było widać po strażakach, że chłopca nie da się uratować – tuż po tragedii opowiadała w lokalnych mediach pani Sylwia. Półtora roku po wypadku samochodowym, w którym zginął siedmioletni Kuba, zapadł wyrok.

Policja poszukiwała 20-letniej mieszkanki Częstochowy. Dziewczyna jest niepełnosprawna, ostatni raz była widziana 2 stycznia. W tym dniu w centrum miasta miała się spotkać ze swoim znajomym. Policjanci opublikowali na swojej stronie zdjęcia zaginionej i udostępnili nagranie z monitoringu. Po publikacji wizerunku w mediach kobieta została odnaleziona, policja nie podaje jeszcze okoliczności.

Półkolonie, zajęcia sportowe i warsztaty online. W tym roku uczniowie z całego kraju spędzą ferie zimowe w jednym terminie. Z powodu epidemii COVID-19 uczniowie mają spędzić je w domu. Sprawdź, co oferują miasta dla swoich uczniów i ich rodziców w tym czasie.

Dwaj mężczyźni zakażeni koronawirusem uciekli ze szpitala w Częstochowie. - 72-latek ukrywał się w swoim mieszkaniu w centrum miasta, natomiast 45-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego został odnaleziony na przystanku autobusowym - informuje policja. Mężczyznom może teraz grozić do ośmiu lat więzienia.