Kamila Biedrzycka, Dariusz Grzędziński

Tak jest

Kamila Biedrzycka, Dariusz Grzędziński

Wydaje mi się, że sam Donald Tusk jeszcze nie do końca podjął decyzję, czego chce i obawiam się, że ten brazylijski serial pod tytułem "powrót Donalda Tuska do polskiej polityki" jeszcze trochę potrwa - mówiła w trzeciej części "Tak jest" dziennikarka "Super Expressu" Kamila Biedrzycka. Wraz z Dariuszem Grzędzińskim komentowali doniesienia o powrocie byłego premiera do Platformy Obywatelskiej i mówili o możliwych tego następstwach. - Moim zdaniem Donald Tusk jest dzisiaj bardziej przeszkodą ku zjednoczeni opozycji. Odkąd wyjechał do Brukseli, okoliczności zasad gry się zmieniły. Nie przestawialne są dzisiaj te problemy, którymi żyliśmy wtedy, do tych dzisiejszych. Minęło siedem lat - podkreślił dziennikarz tygodnika "Wprost".

Opis programu

Codzienny magazyn informacyjno–publicystyczny Andrzeja Morozowskiego z udziałem obserwatorów i uczestników życia politycznego.

 

Andrzej Morozowski jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Gospodarz i współautor wielu programów publicystycznych, m.in. "Teraz My", "Prześwietlenie", "Skaner Polityczny". Laureat licznych dziennikarskich tytułów, między innymi Dziennikarz Roku na Grand Press w 2006 roku.

 

Odcinki programu publicystycznego "Tak jest" obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie TVN24 i online na platformie TVN24 GO.

 

18.06.2021
Data premiery: 2019
Kraj produkcji: Polska
Obsada: Andrzej Morozowski