Marcin Wolny, Radosław Gruca, dr Joanna Heidtman, Robert Rutkowski, Agata Kondzińska, Michał Kolanko 25.02.2021

Tak jest

Marcin Wolny, Radosław Gruca, dr Joanna Heidtman, Robert Rutkowski, Agata Kondzińska, Michał Kolanko 25.02.2021

Czym grozi wniesienie przez Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego wniosku do Trybunału Konstytucyjnego z pytaniem o konstytucyjność przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej? Nad tym w programie "Tak jest" zastanawiali się Marcin Wolny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Radosław Gruca z OKO.press. W drugiej części programu o ostrzeżeniach Światowej Organizacji Zdrowia przed uzależnieniami, jakie rozwijają się w czasie pandemii rozmawiali doktor Joanna Heidtman, psycholog, socjolog i Robert Rutkowski, psychoterapeuta specjalizujący się w terapii uzależnień. Na koniec Agata Kondzińska z "Gazety Wyborczej" i Michał Kolanko z "Rzeczpospolitej" analizowali język debaty parlamentarnej oraz komentowali rozłam w koalicji rządzącej i sytuację w Instytucie Pamięci Narodowej. Program prowadziła Małgorzata Łaszcz.

Opis Programu

Codzienny magazyn informacyjno–publicystyczny Andrzeja Morozowskiego z udziałem obserwatorów i uczestników życia politycznego.

 

Tak jest – prowadzący

Andrzej Morozowski jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Gospodarz i współautor wielu programów publicystycznych, m.in. „Teraz My”, „Prześwietlenie”, „Skaner Polityczny”. Laureat licznych dziennikarskich tytułów m.in. Dziennikarz Roku na Grand Press w 2006 roku.

 

Tak jest – gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego „Tak jest” obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie TVN24 i online na platformie TVN24 GO.