Ewa Łętowska, Adam Szłapka, Krzysztof Ciecióra, Wawrzyniec Smoczyński, Bartosz Brzyski 26.02.2021

Tak jest

Ewa Łętowska, Adam Szłapka, Krzysztof Ciecióra, Wawrzyniec Smoczyński, Bartosz Brzyski 26.02.2021

Profesor Ewa Łętowska, była rzecznik praw obywatelskich i sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku w „Tak jest” komentowała postanowienie Sądu Apelacyjnego w Warszawie w sprawie zachowania immunitetu przez sędziego Igora Tuleyę. Następnie na temat ujawnionych przez „Gazetę Wyborczą” nagrań z 2009 roku, z których wynika, że mogło dojść do złamania prawa przez obecnego prezesa Orlenu, ówczesnego wójta Pcimia Daniela Obajtka, dyskutowali poseł Adam Szłapka (Koalicja Obywatelska) i wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra (Porozumienie). Na koniec do „Taśm Obajtka” odnieśli się również Wawrzyniec Smoczyński (Uniwersytet SWPS) i Bartosz Brzyski (Klub Jagielloński). Rozmowy prowadziła Małgorzata Łaszcz.

Opis Programu

Codzienny magazyn informacyjno–publicystyczny Andrzeja Morozowskiego z udziałem obserwatorów i uczestników życia politycznego.

 

Tak jest – prowadzący

Andrzej Morozowski jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Gospodarz i współautor wielu programów publicystycznych, m.in. „Teraz My”, „Prześwietlenie”, „Skaner Polityczny”. Laureat licznych dziennikarskich tytułów m.in. Dziennikarz Roku na Grand Press w 2006 roku.

 

Tak jest – gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego „Tak jest” obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie TVN24 i online na platformie TVN24 GO.