Kamila Biedrzycka, Sławomir Sowiński

Tak jest

Kamila Biedrzycka, Sławomir Sowiński

Bardzo zaskakujący jest wywiad, którego prezes Prawa i Sprawiedliwości udzielił w sobotę, ponieważ właściwie nie wiem, do kogo był skierowany - powiedziała w trzeciej części "Tak jest" dziennikarka "Super Expressu" Kamila Biedrzycka. - To było kolejne, bardzo niedobre wystąpienie publiczne prezesa PiS - dodała. - Widzę pewną spójność i konsekwencję w stosunku do tego, co słyszymy od pięciu, czy od kilkunastu lat - stwierdził profesor Sławomir Sowiński, wskazując na "obraz świata, w którym mamy do czynienia z hegemonią różnych elit: materialnych, ideologicznych, kulturalnych, które wykorzystują klasę średnią". - To, co się dzieje wokół Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego jest argumentem wskazującym na to, że panowie i panie się pogubili - dodała publicystka.

Opis programu

Codzienny magazyn informacyjno–publicystyczny Andrzeja Morozowskiego z udziałem obserwatorów i uczestników życia politycznego.

 

Andrzej Morozowski jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Gospodarz i współautor wielu programów publicystycznych, m.in. "Teraz My", "Prześwietlenie", "Skaner Polityczny". Laureat licznych dziennikarskich tytułów, między innymi Dziennikarz Roku na Grand Press w 2006 roku.

 

Odcinki programu publicystycznego "Tak jest" obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie TVN24 i online na platformie TVN24 GO.

 

18.10.2021
Data premiery: 2019
Kraj produkcji: Polska
Obsada: Andrzej Morozowski