Z lukrem, cukrem pudrem i "bez kalorii" - pączki królują dziś w internecie

TVN24 | Ciekawostki

Autor:
gg//mro
Źródło:
Twitter, Instagram, Facebook

Polacy kochają tłusty czwartek. I chwalą się tym, publikując zdjęcia z pączkami i faworkami w mediach społecznościowych.

Cukiernicy w całej Polsce prześcigają się w pomysłach na coraz piękniejsze i smaczniejsze pączki. Podobnie jest w mediach społecznościowych - od rana pojawiają się zdjęcia ociekających lukrem i obsypanych cukrem pączków.

Pączki i sport

W tłusty czwartek na słodkie przekąski pozwalają sobie nawet sportowcy, trenerki i trenerzy personalni i osoby, które często pokazują swoje zdjęcia w czasie aktywności fizycznej.

Dziennikarka Monika Olejnik ma na profilu na Instragramie mnóstwo zdjęć z treningów biegowych, siłowni, wyjazdu na na narty. Dziś pokazała, że w tłusty czwartek zajada pączki. Ale w podpisie zdjęcia zaznaczyła: "#dieta bez limitu. (...) #faworki #pączki (...) Moja przystawka do #aktywność #sport."

Trenerka Ewa Chodakowska, która słynie z promowania zdrowego stylu życia, napisała: "to dzień w roku, na który czekam". Ewa Chodakowska jest dziś w Atenach i - jak przyznała - martwi się, że ma szansę tylko na pączki w amerykańskim stylu, donaty z dziurką. " Chcę z różą i na prawdziwym cieście" - napisała na Instagramie.

Kompozytor Piotr Rubik pochwalił się zdjęciem z żoną i całą tacą pączków.

Prezenterka pogody Dorota Gardias zapytała swoich obserwujących na Instagramie: "Będziecie dziś liczyć kalorie?"

Koszykarze Trefla Sopot również zajadali się dzisiaj pączkami.

Podlaska policja przyznała na Twitterze, że nie liczy dzisiaj kalorii.

Czekamy na Wasze zdjęcia pączków, faworków, oponek i innych słodkości - wysyłajcie je na Kontakt 24.

Autor:gg//mro

Źródło: Twitter, Instagram, Facebook

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/chodakowskaewa, twitter.com/podlaskaPolicja