Ciekawostki

Zginęła na spacerze. Pies nie chciał się ruszyć z miejsca wypadku

Ciekawostki

Pies czuwał w miejscu, w którym zginęła jego właścicielka
Russell Colburn, Action News Jacksonville | Facebook, TwitterPies nie chciał się ruszyć z miejsca

Internautów zza oceanu wzruszyła historia Kelly Black, która została śmiertelnie potrącona podczas spaceru ze swoim psem. W mediach społecznościowych udostępniają zdjęcia zwierzęcia, które przez długie godziny nie chciało się ruszyć z miejsca, w którym zginęła jego właścicielka.

Kelly Black, 42-letnia Amerykanka, 23 października została śmiertelnie potrącona w mieście Jacksonville na Florydzie. Szczegóły wypadku nie są znane. Lokalny portal internetowy jacksonville.com poinformował, że według informacji służb sprawca uciekł z miejsca wypadku lub nie zorientował się, że potrącił kobietę. Dotychczas nie znaleźli się również żadni świadkowie wypadku.

Z relacji mediów wynika, że gdy przedstawiciele służb dotarli na miejsce, znaleźli psa leżącego tuż obok kobiety. - Paco leżał tam prawie pięć godzin. Policja musiała pracować wokół niego, ponieważ on nie chciał się stamtąd ruszyć - tłumaczy brat ofiary Troy Bostick. Ostatecznie zwierzę zabrała rodzina kobiety, ale zdjęcia psa leżącego na drodze, które jako pierwszy udostępnił reporter jacksonville.com Russell Colburn, obiegły media społecznościowe i wzruszyły wielu internautów.

Zobacz ciekawe historie na Snapchacie tvn24.pl. Snapkod

Z miłości do zwierząt

Jak relacjonuje rodzina kobiety, pies zaczął jeść i ruszać się dopiero po kilku dniach od zdarzenia.

- Teraz mieszka z moją mamą. Kelly mieszkała z nią po sąsiedzku, więc Paco jest w tym samym domu. Mimo to on wciąż jest w smutny - dodaje Bostick, cytowany przez DailyMail.

Paco został przygarnięty przez Black w wieku ośmiu miesięcy, po tym jak ocalał po huraganie Katrina, który uderzył w Stany Zjednoczone w 2005 roku. Black była technikiem weterynarii i kochała zwierzęta. - To mógł być zraniony ptak, wiewiórka czy kot... nieważne. Ona kochała zwierzęta. Jednak Paco był jej życiem i ten pies ją kochał - mówi brat kobiety.

Kelly Black i Pacofacebook

CONFIRMED: Dog belonged to woman who was killed. #JSO tells me family is coming to get him. @ActionNewsJax pic.twitter.com/AfpUFvZSYG— Russell Colburn (@RussellANjax) październik 23, 2015

Kelly Black, 42, was a loving sister & daughter. She loved kids, but didn't have any of her own. @ActionNewsJax pic.twitter.com/1NbX10nVnd— Russell Colburn (@RussellANjax) październik 23, 2015

SAD. Neighbors believe woman was walking her dog. This one has been lying down, alone near crash scene for some time pic.twitter.com/f7vADgVIMS— Russell Colburn (@RussellANjax) październik 23, 2015

Autor: kry/ja / Źródło: DailyMail, Huffington Post, jacksonville.com

Źródło zdjęcia głównego: Twitter

Pozostałe wiadomości