Britney Spears namalowała obraz. Sprzedała go za 10 tysięcy dolarów

Ciekawostki

Britney Spears podczas malowania obrazu

Britney Spears, amerykańska piosenkarka namalowała obraz. Dzieło zostało wystawione na sprzedaż, a pieniądze mają zostać przekazane na pomoc ofiarom strzelaniny w Las Vegas. Obraz został kupiony za 10 tysięcy dolarów przez angielskiego dziennikarza.

"Królowa Popu" ostatnio spełnia się jako malarka. Niecały miesiąc temu podzieliła się z fanami na Twitterze i Instagramie nagraniem, na którym widać jak maluje obraz: akwarelowe, fioletowo-niebieskie kwiaty. Swoje dzieło przeznaczyła na aukcję organizowaną przez beneficjum "Vegas Cares", którego celem jest pomoc materialna ofiarom ataku w Las Vegas. Nabywcą obrazu jest Robin Leach, angielski dziennikarz. Mimo iż samej gwiazdy nie było podczas aukcji, przesłała wideo, w którym objaśnia swój obraz: "Kwiaty symbolizują nowy początek. Wszystkie dochody z oferty licytacyjnej zostaną przeznaczone dla funduszu pamiątkowego Vegas Cares. Doceniam Waszą dobroć i hojność. Kocham Cię Vegas".

Akwarelowe dzieło piosenkarki

Zdania na temat waloru artystycznego malunku Britney są podzielone. Spora część użytkowników Twittera chwali jej talent oraz dobre serce."Zrobiłbym wszystko, by mieć ten obraz"- napisał jeden z nich.

Niektórzy z humorem porównują piosenkarkę do największych artystów w dziejach. "Picasso naszego pokolenia"- skomentował jeden z użytkowników.

"Leonardo da Vinci jest przekreślony" - ocenił kolejny.

Ale są też tacy, którzy uważają, że obraz jest infantylny.

"Mogłam namalować coś takiego w przedszkolu"- napisała jedna z użytkowniczek TwitteraKomentarz jednej z użytkowniczek Instagrama

Spears od czasu tragicznego wydarzenia wspiera ofiary ataku w Las Vegas. Wcześniej na swoim Twitterze napisała: "Przejdziemy przez to razem. Bądźcie silni".

Strzelanina w Las Vegas

W niedzielę 1 października napastnik otworzył ogień do uczestników koncertu muzyki country w Las Vegas. Sprawca - zidentyfikowany przez policję jako 64-letni Stephen Paddock - strzelał z pokoju na 32. piętrze hotelu Mandalay Bay. Zabił co najmniej 58 osób. Ponad 500 przewieziono do szpitali. Napastnik popełnił samobójstwo.

Autor: aw / Źródło: Twitter, BoredPanda, DailyMail

Źródło zdjęcia głównego: Twitter